האם אפשר לרפא הרפס בדרך טבעית?

Date

מתוך תופעות שונות שכל אחד מאיתנו עלול לסבול מהן, אין ספק שהרפס זו תופעה שכולנו מכירים. הדבר הראשון שצריך לדעת על הנושא הזה, זו העובדה שיש סוגים שונים של הרפס, כך שראשית צריך לאבחן את סוג ההרפס שממנו סובלים. שנית, צריך לקחת החלטה האם רוצים לטפל בתופעה בשיטות מערביות כמו משחות, כדורים וכדומה, או שרוצים לנסות את האופציה של טיפול טבעי בהרפס. היתרונות העיקריים של הטיפולים הטבעיים זו העובדה שלמעשה כך הסיכוי לטפל בבעיה לאורך זמן הרבה יותר גדול, ולא פעם התופעה גם לא תחזור על עצמה אחרי טיפול טבעי.

שחרור מרדיאנים

כשמדברים על נושא כמו טיפול טבעי בהרפס אחד מהדברים החשובים ביותר זה למעשה לעבוד על שחור האנרגיה. על פי הרפואה הסינית לא פעם הבעיה היא שהאנרגיה שלנו עצורה בכל מיני אזורים בגוף, מה שמשפיע לא רק על זרימת הדם אלא למעשה על מערכות הגוף כולן. זו הסיבה לכך שצריך לשחרר את האנרגיה הזאת, ויש דרכים שונות לעשות זאת כמו דיקור סיני וכדומה.

הקשר בין תזונה והרפס

במסגרת הניסיון למצוא את הטיפול הטוב ביותר להרפס, ולא משנה על איזה סוג של הרפס מדובר, כדאי לשים לב גם לתזונה שאנו צורכים. התזונה בימינו אומנם זמינה בצורה הרבה יותר פשוט לעומת מאות שנים, אך לא כל מה שאנחנו צורכים באמת עושה טוב לגוף שלנו. ראשית, לכל אחד מאיתנו יכולות להיות רגישויות שונות למזונות כאלה ואחרים, ושנית, יש מזונות שבאופן כללי לא בריאים לגוף שלנו. רמת לחות והחום בגוף שלנו גם הן יכולות להשפיע על תופעת ההרפס, כך שצריך להיות ערים לכל הפרטים האלה ולקחת אותם בחשבון כשרוצים לטפל בהרפס באופן טבעי.

 

 

More
articles