איך מדיטציה יכולה לזמן לכם אהבה

מדיטציה

מדיטציה

חיפוש אהבה זה לא דבר פשוט. בעיקר בעולם טכנולוגי מתקדם בו המפגש הפיזי הראשוני והמיידי מתרחש פעמים רבות לא באופן ישיר, אלא דרך מדיות שונות ופלטפורמות מקוונות.

עם זאת, בין אם אתם מחפשים אהבה דרך האינטרנט ובין אם אתם עושים זאת בשילוב עם מפגשים חברתיים מסוגים שונים, כדאי שתדעו כי מה שבסופו של דבר יזמן לכם את בן או בת הזוג האידיאליים, היא התודעה שלכם והדרך בה תתייחסו לעצמכם ותכילו את הרגשות והמחשבות שלכם.

בכל הנוגע להוויה שלנו, לעיתים אנו במודע או לא במודע מנמיכים את עצמינו, מזלזלים במחשבות וברגשות שלנו ובכך הופכים לאנשים נוקשים, חששניים, חסרי אמונה ומאוכזבים. בכך אנו לא מושכים אלינו את האנשים הנכונים ובטח שלא מצליחים למצוא את האחת או את האחד והיחיד!

אז כיצד מוצאים אהבה?

זה נכון, חיפוש אחר האביר על הסוס הלבן נעשה בכל מיני צורות בין אם דרך מפגשים, בילויים ודרך רשת האינטרנט, וחיפוש אחר הנסיכה גם הוא נעשה בכל מיני שיטות.

עם זאת, איתור של הדבר האמיתי יקרה רק כאשר תהיו מודעים למי שאתם, תבינו מה מניע אתכם לבצע פעולות כאלה ואחרות כמו גם תדעו להרגיע את הנפש ולהשקיט מחשבות שליליות או פסימיות לגבי חייכם.

תרגול מדיטציה לאיתור אהבה

בין מגוון הניסיונות למצוא חבר או חברה לחיים, אנו מוצאים פעמים רבות כי הדרך הנכונה לעשות זאת היא להפוך לשלמים אודות חייהם, רגשותיהם, המחשבות שמלוות אותנו והתת מודע שלנו.

כיום באמצעות מדיטציות הפועלות דרך תפיסת המטאיזם, אפשר לייצר מציאות חדשה להבין מה מניע אותנו לפעולות כאלה ואחרות וחשוב מכל – בשיטת המטאיזם אנו מקבלים את עצמינו, את גופינו ואת ההווייה שלנו.

מי שיתרגל מדיטציה יוכל להתחבר בקלות אל התת מודע, לחוש התפתחות תודעתית ולהבין ולנתח אותו ומכאן לשלוט בחייו ולהפוך אותם לאיכותיים יותר.

מדיטציות המתורגלות באמצעות מנחים מיומנים, עוזרות להשקיט מחשבות וחשוב מכל – לעצור לרגע ולקבל את עצמינו באהבה. בכך ניתן לקבלת ולהכניס אנשים אחרים לחיינו ומכאן למצוא את הנפש הנכונה והמתאימה לנו מכל!

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ט"ו בשבט ופירות האילן בחכמת הקבלה החסידית של אשלג
בימי החג אנו מצווים לשבת כאחד לסעודת פירות איכותית לטעום מכל פרי הארץ כאשר המובחרים שבפירות האדמה הן...
קרא עוד »
מאי 17, 2022
מדריך לתזונה נכונה לאחר ניתוח קיצור קיבה
בעידן שבו אנחנו חיים תופעת ההשמנה היא עניין שרבים מאיתנו סובלים ממנו ולכן ברור מדוע עוד ועוד אנשים...
קרא עוד »
מרץ 27, 2017
סוגי פסטה – מגוון אפשרויות לכל אחד
מגדירים את עצמכם בתור חובבי פסטה וקשה לכם להחליט אילו סוגי פסטה הכי מתאימים לכם? בכדי להפוך את הבחירה...
קרא עוד »
נוב 23, 2018