מזרונים מומלצים לבעלי בעיות גב

Date

אם אתם סובלים מבעיות גב – אחד הדברים שחשוב שתשימו לב אליהם הוא בחירה של מזרון המתאים למי שסובל מבעיות כאלה. זה נכון, כיום רוב החנויות והחברות המשווקות מזרונים יציינו בפני הלקוח כי המזרונים שלהם מעולים לכל בעיה כולל בעיות גב. אבל איך באמת אפשר לבחור ולמצוא מזרנים מומלצים לבעלי בעיות גב? הנה כמה דגשים לבחירה וגם המלצה לביקור בחנות המזרונים באתר http://www.sleepdepot.co.il.

אם המזרון שלכם כבר סיים את דרכו והוא נמצא אצלכם יותר מעשר שנים  – חשוב שתדעו כי הגיע הזמן להחליף מזרן. עם זאת במידה והמזרן אינו ישן אך אתם מרגישים כי הוא מונע ממכם שינה טובה וכי הוא אינו מטיב עם בריאותכם: חשוב שגם אם הוא אינו ישן תבצעו החלפה ותרכשו מזרן חדש, שכן מזרן ישן ולא טוב עלול להחמיר עם בעיות הגב שלכם.

מזרונים מומלצים

  • בחירת המזרון – כאשר אתם ניגשים לבחור מזרון שימו לב כי אתם בוחרים את המזרן בערב. בערב הגוף שלנו מגיב אחרת למשטחים ולכן יש להתנסות בזמנים אלה. עוד חשוב לשכב על המזרן לפחות כעשר דקות ולעשות זאת בתנוחת השינה שאליה אתם רגילים. כאשר אתם שוכבים על המזרן יש לשים לב כי הוא מספק תמיכה לכל חלקי גופכם וכי עמוד השדרה שלכם ניצב ישר על המזרן.
  • בחינת דרגות הקושי – בחנו את דרגות הקושי של המזרן ובחור במזרן קשה יחסית. מזרנים קשים מתאימים לבעיות גב שכן באמצעות מזרן קשה ניתן לקבל תמיכה לכל חלקי הגוף. מזרנים מרופדים מידי ורכים מידי גורמים לשקיעה של חלקי הגוף כמו גב והכתפיים.
  • בחירת סוג המזרון – בחרו בסוג מזרן אשר מתאים לאנשים הסובלים מבעיות גב. כיום ישנם מזרני ספוג, מזרני ביצים, מזרן ספוג שזוכר את חלקי הגוף שלכם, מזרון קפיצים, מזרן לטקס ועוד. מזרני לטקס הם כאלה אשר נחשבים בדרך כלל מתאימים לאנשים שסובלים מבעיות גב וזאת משום שהם מעניקים דרגת קושי גבוהה ומתכיה לכל חלקי הגוף. בנוסף, הוא עומדים בלחץ הגוף, פחות מתבלים ופחות שוקעים עם הזמן ולכן הם פופולאריים.

מזרונים שאינם מומלצים לאנשים שסובלים מבעיות גב הם רכים מידי, בעלי קפיצים, עשויי חומרים שאינם נושמים או כאלה העשויים מים.

 

More
articles