איך מתאימים מגשי פירות לאירוע?

Date

מגשי פירות טריים ועסיסיים הם חגיגה הן מבחינת המראה שלהם והן מבחינת טעמם של הפירות הנפלאים. כל מגש של פירות הופך להיות מסמר המסיבה ולכן יש להתאים את גודלו ואת תכולתו לפי כמות האנשים שאמורים להיות במקום זה.

 

התאמת מגשי פירות לכל אירוע

על פי הניסיון רב השנים של צוותי העובדים המקצועיים, הם יכולים להמליץ איזו אריזה תהיה המתאימה ביותר לכל כמות של אורחים.

אם מדובר במסיבה רבת משתתפים שיהיו בה בין 30-15 אורחים, ההמלצה היא לרכוש עבורם מגש גדול מאד בדגם XL כיוון שהוא מכיל כמות גדולה מאד של פירות וכך כל אחד מהאורחים יוכל לבחור מתוך ההיצע הגדול את הפירות שהוא מעוניין לאכול.

אם כמות הנוכחים אמורה להיות קטנה יותר, אפשר להסתפק בסלסלה עגולה, אובלית או בצורת לב המכילה מבחר של פירות בכמות שמתאימה למספר הסועדים.

אחת האופציות המעניינות הנוחות והמרשימות ביותר להגשה, היא באמצעות מגש זכוכית מלבני אשר נוח מאד למקם אותו במרכז השולחן והאורחים נהנים להגיע אליו מכיוונים שונים ולבחור את הפרי האהוב עליהם.

 

שפע של פירות עסיסיים

הגידולים החקלאיים בישראל מניבים הרבה מאד סוגים של פירות בשלל צבעים ובמגוון עצום של טעמים, הן מתוקים והן חמוצים. יופיים הרב של המגשים נובע מכך שמניחים עליהם שלל פירות במגוון נרחב של צבעים וכולם חתוכים באופן סימטרי. נעים מאד לראות לדוגמה מנגו צהוב החתוך לקוביות, בין תותי שדה אדומים ואשכול ענבים ירוקים. וביניהם פירות חתוכים לחצי כך שרואים את התכולה כמו פסיפלורה, תאנה ופרוסות נאות של אבטיח ומלון.

כל הפירות מונחים על עלי ארליה, דבר שתורם לטריותם ולשמירה על העסיסיות שלהם עד ההגשה.

 

למידע נוסף ומחירים הכנסו עכשיו לאתר של חברת פרוטיז מגשי פירות.

More
articles