פחי אשפה– הפתרון לזיהום ברשויות המקומיות

אף אחד לא אוהב לכלוך, זוהי עובדה מוגמרת שלא ניתנת לוויכוח. אין כל ספק כי אנחנו לא היינו רוצים לשהות בלכלוך גדול ואנחנו נעשה הכול בכדי להבטיח כי הלכלוך לא יפריע לנו. כך גם כאשר מדובר על המרחב הציבורי. אך הצרה היא שדווקא באותו מרחב אנחנו עדים פעמים רבות לכך שהלכלוך נוכח והוא אינו נעלם. האינטואיציה שלנו תהיה להאשים את התושבים באותה רשות מקומית ולומר כי הם אשמים בכך שהלכלוך חוגג באותה רשות. אך האמת היא שסביר כי דווקא הרשות המקומית אשמה בכך שהלכלוך נמצא ברחובות וזאת מן הטעם הפשוט שהיא לא שמה מספיק פחים לרווחת התושבים. כאשר אין פחים בכמות מספקת הלכלוך חוגג ואנו נקלעים לבעיה קשה ביותר. אנחנו צריכים לעשות הכול בכדי להתמודד עם הבעיה הזאת וללחוץ על האנשים המתאימים שישימו פחי אשפה ברחובות העיר.

פחי אשפה מוטמנים – הפתרון הטוב ביותר לבעיית הלכלוך

אך לא די בכך שיש לשים פחי אשפה אלא צריך לשים פחי אשפה מוטמנים ברחובות העיר. כאשר הפח נמצא בתוך האדמה הוא מחזיק ביתרונות עצומים. ראשית הפח אינו בולט ואינו מהווה מפגע סביבתי. כך הוא משתלב בנוף ולא הורס אותו. לא רק זאת אלא שברגע שפחי האשפה מוטמנים בקרקע אזי בעלי חיים אינם יכולים להגיע אליו וזהו יתרון גדול המשרת אותנו בצורה הטובה ביותר. על כן על כל עירייה לשים פחי אשפה מוטמנים בכדי לשמור על רחובות העיר נקיים.

מה בדבר פחי אשפה לא מוטמנים?

העובדה כי פחי אשפה מוטמנים הם כאלה טובים אינה אומרת שבמקומות מסוימים לא נשים פחי אשפה רגילים. כאשר מדובר על רחוב מגורים נבחר תמיד בפחי אשפה מוטמנים. אך כאשר מדובר על רחוב סואן עם הרבה חנויות ומסחר אזי יתכן ויהיה עדיף לשים פחים לא מוטמנים כגון אשפתונים. על מחלקת התברואה בעיר וברשות המקומית להחליט היכן ואיזה פח לשים בכל חלק מהעיר. כאשר עליה להתחשב בכלל המאפיינים של הרחוב ושל האנשים הדרים בו וחיים בו.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרים להצערת עור עם הצלחה מוכחת
אם בעבר אנשים היו צריכים להתמודד עם התהליך הטבעי של הזדקנות הגוף ולקבל את המראה המקומט של עור הפנים...
קרא עוד »
דצמ 20, 2014
קייטרינג חלבי בד"צ
[caption id="attachment_1502" align="alignleft" width="300"] קייטרינג חלבי[/caption] האוכל החלבי לא זכה עד כה למקום של כבוד. האמת...
קרא עוד »
ספט 19, 2019
סחרחורת
סחרחורת יכולה להגרם לאחר נפילה וחבלה בראש. הסיבה לסחרחורת יכולה לנבוע ממרכיב מרכזי, דימום בתוך הראש...
קרא עוד »
מרץ 09, 2018