איך שומרים על שיער בריא ?

Date

נשירת שיער

השיער שלנו הוא הכתר לראשנו, וכאשר הוא נראה טוב אנחנו מרגישים יפים ומרוצים. לכן אנחנו רוצים לשמור אותו בריא ומטופח. אז איך שומרים על מראה שיער בריא ומטופח? במאמר הבא ניתן כמה עצות וטיפים טובים.

תזונה נכונה – על מנת שהשיער שלנו יראה טוב וגם יהיה חזק ובריא חשוב לשמור על תזונה נכונה. כדי שהשיער יהיה חזק ובריא חשוב לאכול מאכלים שמכילים סידן, ברזל ואבץ. את הוויטמינים האלה ניתן לצרוך בגרעיני חמנייה, בדגים שמכילים אומגה 3 כמו דגי טונה וסלמון, וכמו כן ניתן למצוא את הוויטמינים האלה גם בגבינות, בכבד, בתרד, בירקות ירוקים, ובקייל שמכיל גם מגנזיום ובפירות. הרבו באכילת כל המאכלים הטובים האלה ובאכילת אגוזי מלך ושקדים.

שתו מים – כדי לחזק את השיער שלנו וגם את עור הפנים וכדי למנוע נשירת שיער, נשים וגם גברים עליהם לשתות הרבה מים. חשוב להקפיד לשתות 2 ליטרים של מים ביום. שתיית מים תמנע נשירה, תחזק את שורשי השיער ותעזור לשיער שלנו. אם אינכם אוהבים מים: תוכלו להוסיף למים נענע, את צמח הלואיזה או מלפפונים חתוכים על מנת להוסיף למים מעט טעם וריח נעים.

מסכות שיער טבעיות – על מנת להחיות את מראה השיער, ניתן להכין מסכות טבעיות מכל מיני מוצרים שיש לכל אחת ואחד במקרר. מסכת שיער מעולה ניתן להכין משמן זית ורוזמרין. על מנת להכין את המסכה שמים בצנצנת רבע כוס שמן זית וענף רוזמרין ושמים את הצנצנת לשבוע במקרר. לאחר שבוע מנערים את הצנצנת ומורחים מעט מהמסכה על הקרקפת. לאחר 20 דקות שוטפים וחופפים טוב. המסכה תמנע נשירת שיער. נשים וגם גברים יכולים להשתמש במסכה על בסיס שבועי.

גזירת השיער – על מנת לתת לשיער חיים וגם עובי ולמנוע נשירת שיער נשים, מומלץ לגזור קצוות כל שלושה חודשים. גזירת הקצוות תחזק את השיער ותפריח בו חיים חדשים. מומלץ לגזור את השיער אצל ספר מקצועי על מנת להקנות לו צורה יפה ובכך גם להתחדש בתספורת ומסכת שיער שמחייה את השיער. מומלץ להימנע מחמצון השיער, וייבוש השיער בפן.

More
articles