מדורת גן – ל"ג בעומר בגינה כל השנה

מהי מדורת גן ומדוע היא כה אהובה על ידי בעלי בתים? מדורת גן מאפשרת אופציה חמימה ונעימה לערבי קיץ וישיבה סביב מדורה, כמו גם הנאה ממדורה חמימה בימי החורף. אבל איך מתקינים מדורה כזאת בצורה בטיחותית ומי נהנה ממדורת גן? הכל בהמשך.

קווים לדמותה של מדורת הגן

הקמת מדורת גן בחצר היא הדרך הכיפית ליהנות מאש פרטית וחמימה, תוך אירוח חברים ומשפחה לצד אש באווירה כיפית ונעימה.

כיום ישנן מדורות גן שמופעלות על ידי מערכות גז ידידותיות ובטיחותיות, באמצעותן ניתן ליהנות מאש בטוחה שנראית ממש כמו מדורה אמתית.

הקמת מדורת גן

כאשר אנו מקימים מדורת גן, חשוב לשים לב כי היא בטיחותית ומורכבת בשטח שלכם כך שילדים לא יוכלו להתעסק עמה או להדליק אותה, והיא מעוצבת כאשר היא מחופה באבנים דקורטיביות, תוך שדרוג כל הגינה והקניית מראה כפרי ומעניין לחצר ולבית שלכם.

מה אפשר לעשות סביב מדורת הגן?

ממש כמו בלג בעומר, מדורת גן מאפשרת ישיבה כיפית סביב המדורה, באמצעותה ניתן לחמם את החצר גם בימי החורף בהם רוצים ליהנות מבילוי חיצוני ואירוח חברים ומשפחה מחוץ לבית באווירה ייחודית, תוך שסביב המדורה ניתן לאכול, לשתות שוקו חם ולטגן עליה מרשמלו, לספר סיפורים לשיר ולהעביר חוויות כיפיות במיוחד.

איך נראית מדורת גן?

מדורה כזאת מוציאה להבות אמתיות והיא ספונה בדרך כלל בתוך כלי עגול עשוי חומרים בטיחותיים המעוצב בסגנונות שונים.

הדגמים השונים הינם בטיחותיים והם כוללים נצרת בטיחות נגד ילדים ופאנל בקרה נגיש, בעוד הם מאפשרים הדלקה בלחיצת כפתור וללא חומרי בעירה וכיסוי אבנים ומכסה בטיחותי.

האם המדורה מפיצה ריחות עשן?

מדורת גן איכותיות אינם מפיצות ריח ולא משאירות אחריהן פסולת או אבק שריפה. המדורות אסתטיות וקל להדליק ולכבות אותן במהרה, תוך שליטה במדורה באמצעות מערכת גז בטיחותית.

אז אם בא לכם לשדרג את איכות חייכם, וליהנות מהחצר שלכם גם הערבי קיץ וגם בימי חורף – מדורת גן היא כנראה הפתרון הכיפי החוויתי והאולטימטיבי עבורכם.

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הרכבת ירקות / צמחים (Vegetables Grafting) – רקע על הטכניקה
הרכבת צמחים אינה דבר חדש, ישנן עדויות מלפני אלפי שנים שבני האדם למדו לבצע הרכבה בצמחים. למי שלא מכיר,...
קרא עוד »
אוג 27, 2015
חשיפת האומנות של שחקני רחוב: 5-8 תובנות נסתרות
בנופים העירוניים הסואנים שבהם נופי עיר הופכים לבמות, שחקני רחוב, או עסוקים, טווים בשקט את סיפוריהם...
קרא עוד »
אוק 16, 2023
למה עדיף קייטרינג חלבי
אין שום ספק כי קייטרינג חלבי עדיף מקייטרינג בשרי. הסיבות לכך הינן רבות ומגוונות, אך ברמת העיקרון חשוב...
קרא עוד »
ינו 16, 2019