מדורת גן – ל"ג בעומר בגינה כל השנה

Date

מהי מדורת גן ומדוע היא כה אהובה על ידי בעלי בתים? מדורת גן מאפשרת אופציה חמימה ונעימה לערבי קיץ וישיבה סביב מדורה, כמו גם הנאה ממדורה חמימה בימי החורף. אבל איך מתקינים מדורה כזאת בצורה בטיחותית ומי נהנה ממדורת גן? הכל בהמשך.

קווים לדמותה של מדורת הגן

הקמת מדורת גן בחצר היא הדרך הכיפית ליהנות מאש פרטית וחמימה, תוך אירוח חברים ומשפחה לצד אש באווירה כיפית ונעימה.

כיום ישנן מדורות גן שמופעלות על ידי מערכות גז ידידותיות ובטיחותיות, באמצעותן ניתן ליהנות מאש בטוחה שנראית ממש כמו מדורה אמתית.

הקמת מדורת גן

כאשר אנו מקימים מדורת גן, חשוב לשים לב כי היא בטיחותית ומורכבת בשטח שלכם כך שילדים לא יוכלו להתעסק עמה או להדליק אותה, והיא מעוצבת כאשר היא מחופה באבנים דקורטיביות, תוך שדרוג כל הגינה והקניית מראה כפרי ומעניין לחצר ולבית שלכם.

מה אפשר לעשות סביב מדורת הגן?

ממש כמו בלג בעומר, מדורת גן מאפשרת ישיבה כיפית סביב המדורה, באמצעותה ניתן לחמם את החצר גם בימי החורף בהם רוצים ליהנות מבילוי חיצוני ואירוח חברים ומשפחה מחוץ לבית באווירה ייחודית, תוך שסביב המדורה ניתן לאכול, לשתות שוקו חם ולטגן עליה מרשמלו, לספר סיפורים לשיר ולהעביר חוויות כיפיות במיוחד.

איך נראית מדורת גן?

מדורה כזאת מוציאה להבות אמתיות והיא ספונה בדרך כלל בתוך כלי עגול עשוי חומרים בטיחותיים המעוצב בסגנונות שונים.

הדגמים השונים הינם בטיחותיים והם כוללים נצרת בטיחות נגד ילדים ופאנל בקרה נגיש, בעוד הם מאפשרים הדלקה בלחיצת כפתור וללא חומרי בעירה וכיסוי אבנים ומכסה בטיחותי.

האם המדורה מפיצה ריחות עשן?

מדורת גן איכותיות אינם מפיצות ריח ולא משאירות אחריהן פסולת או אבק שריפה. המדורות אסתטיות וקל להדליק ולכבות אותן במהרה, תוך שליטה במדורה באמצעות מערכת גז בטיחותית.

אז אם בא לכם לשדרג את איכות חייכם, וליהנות מהחצר שלכם גם הערבי קיץ וגם בימי חורף – מדורת גן היא כנראה הפתרון הכיפי החוויתי והאולטימטיבי עבורכם.

More
articles