איך לבחור מאוורר

Date

מאוורר

הקיץ כבר בפתח ואין לכם מושג איך לאוורר את הבית? אתם לא בדיוק מתחברים לפועלו של המזגן וקצת פוחדים מחשבון החשמל המנופח? אפשר להבין למה. בימים חמים, תתפלאו לשמוע על פועלו של מאוורר ביחס למכשירים אחרים ויותר מתקדמים. מאוורר יחסוך לכם לא מעט כסף ובו זמנית יספק לכם את התשובה לבית נעים, מוצל וקריר. אז מה אתם יודעים על אותה המצאה גאונית וישנה ולמה יותר ויותר אנשים נוטשים את המזגן החדיש לטובת המאוורר הישן והטוב?

אז הבנתם נכון, מאווררים למשרד ולבית חזרו למקומם ויכולים לספק לכם בדיוק את מה שחסר בכדי לעבור את הקיץ נכון ובשלום.

אז למה מאוורר ולא מזגן?

נכון שמזגן נחשב למשהו חדיש ומאידך, מאוורר משוכלל יכול לספק לא פחות מאותו מזגן שמוכר לכולם כחדשני. צריכת החשמל למעשה מציינת חסרון גדול מאוד ביחס לשימוש במאוורר ששם העלות לא משתווה לאותו מזגן "עושק חשמל". כאמור, צריכת חשמל גבוהה. כמו כן, אם תפתחו את הדלת או את החלון, תגדלו כי הקור בורח החוצה, מה שלא יקרה כאשר מאוורר יעבוד ללא הפסקה בחלל הפתוח או הסגור. הקירור כאמור יהיה אותו קירור. אז מי יתאמץ יותר בכדי לקרר את חלל החדר או הבית? כמובן שמזגן, כך גם צריכת החשמל שעליה דיברנו כאן ובתחילת המאמר. מאוורר יהיה ממוקד יותר מכיוון שמיקומו יהיה מול האדם שנמצא בנקודה המסוימת ואז למעשה יפונו נקודות הקירור לכיוון ממוקד.

לא כולם אוהבים מזגנים?

אכן, יש אנשים שיוותרו ואין קשר לעלויות וכל שאר החסרונות, אלא חיפוש אחר משהו שיקל על החום בצורה אחרת. קירור ואוורור החדרים שלא כמו מייבש שיער. הרעיון הוא לא לייבש את האוויר אלא להנעים אותו. גם הקירור המוגבר לא עושה טוב ללא מעט אנשים שמתקררים אפילו בקיץ. כאמור, כאן נותן המאוורר ערך מוסף מעל לכל. מאוורר לא "יהרוג אתכם מקור". גם אם אתם לא הכי מתחברים למזגנים אבל כן רוצים את התחושה של הקור הזמנית, תמיד אפשר לכבות את המזגן ואז כמובן לשמר את הקור באמצעות מאוורר איכותי.

מחפשים מאוורר ולא רק בבית? נמאס לכם מהמצב בו הלקוחות מגיעים ומרגישים שהמקום "קפוא מדי"? אפשר להבין, באמצעות אתר הבית שלנו תוכלו לשנות את האווירה ולהעניק תחושה טובה יותר בבחירה אחת. מאווררי הבית שלנו מיועדים לתעשייה, לחקלאות ואפילו לבית ולמשרד. להצצה קטנה, מוזמנים לבקר באתר ולבחור את הטוב ביותר.

 

More
articles