חתונה קטנה בתל אביב

Date

חתונות בתל אביב

אירוע מצומצם יותר, אינו בהכרח מראה על התפשרות בסטנדרטים. כאשר אתם חושבים לערוך חתונה קטנה בתל אביב, כדאי כי תחשבו על הכול, גם על הפרטים הקטנים וגם על הגדולים. יש למצוא מיקום גיאוגרפי שיהיה נוח לאורחים, במיוחד אם מדובר על כמות מרבית של המוזמנים שמגיעים מאזור מרכז הארץ. ראשית בחנו אם המקום מעוצב ונקי, אם המזון ב הוא איכותי ואם תחליטו אחרת, ניתן תמיד להזמין קייטרינג מחברות חיצוניות. יש לשים לב כי המקום יהיה נגיש לחניה של האורחים, כך שיהיה קל להגיע למקום הקטן והאינטימי שבו תערכו את החתונה שלכם. שי לזכור כ הקייטרינג שתזמינו הוא זה שייקבע אם החתונה שלכם תהיה מוצלחת או שחלילה עשויה להיפגם בגלל מזון שהאורחים לא אהבו במיוחד.

 

בחירה נכונה של הספקים בחתונה הקטנה שלכם

 

יש לבחור נכון את הספקים השונים כאשר אתם עורכים חתונה קטנה בתל אביב. ראשית גולת הכותרת כפי שהזכרתי קודם לכן, הינה המזון שיוגש בחתונה, התקליטן שיהיה איכותי ויהיה לו ציוד וגימיקים שונים וכן הלאה. גם לגבי העיצוב, מומלץ למצוא מקום לחתונה, שמנהל המקום, יוכל לתת לכם יד חופשית לעצב את האולם על פי הטעם האישי שלכם. בקבלת הפנים למשל, המוסיקה צריכה להיות רגועה. תקליטן חייב להיות קשוב לצרכי האורחים ולבטח לא יתחיל עם מוסיקה קצבית לריקודים של הצעירים במוזמנים, לאחר השעה 11 בלילה, כאשר האורחים המבוגרים כבר ילכו לביתם.

 

וודאו לגבי התחבורה הציבורית למקום האירוע

 

היות ויש כאלה שאינם נוהגים, הם ייסעו בתחבורה ציבורית לאירוע שלכם. כדאי לוודא, אילו קווים  מגיעים למקום האירוע. גם בהזמנה, חשוב כי תציינו את הקווים שמגיעים אל המיקום בו תיערך חתונה קטנה בתל אביב, כך שיהיה הרבה יותר קל לכולם להגיע. בחירת מקום לחתונה בעיר שיש בה הרבה מקומות לאירועים, זו בהחלט אינה משימה קלה ולכן, כדאי לבחור נכון מצד אחד, אך לא להתבלבל מההיצע הרב שקיים בתל אביב, אם מסעדות אירועים עם חצר מטופחת ורחבת ידיים, אם בבתי מלון בסגנון בוטיק, או אולם קטן ומעוצב להפליא.

 

More
articles