הדברת נמלת האש אינה אתגר בלתי אפשרי

Date

מצאתם נמלים אדומות בגינת הבית? בוודאי נתקלתם בנמלת האש. מחפשים הדברה יעילה לנמלת האש הזו? טוב שהגעתם אלינו, מומחים בפתרונות הדברת נמלת האש, זן פולש בישראל שעושה הרבה רעש וצלצולים. כך שהדברת נמלת האש אינה אתגר בלתי אפשרי, זו משימה שניתן לבצעה בהצלחה מרובה.

הדברת נמלת האש

מהי נמלת האש?

נמלת האש היא נמלה שמקורה בדרום אמריקה, ומשם, התפשטה בעולם באמצעות הסחר בבולי העץ, שם היא ישבה בקני נמלים. מבלי מודעות לכך, הפיצו סוחרי העץ בעולם את הבולים ללא בדיקה מוקדמת, והיא עלתה לישראל, עלייה בלתי ליגאלית. מאז שנצפתה בעמק הירדן בשנת 2005, הספיקה להשתלט על אזורים נרחבים בארץ, והיא עושה בעיות רבות, בעיקר עקב החשיפה שלה לילדים קטנים. עקיצותיה שורפות כאש, ומכאן שמה, ואין ספק שתשמחו לוותר על העונג הזה בגינת הבית שלכם.

אז יש לנו פתרונות, והם במחיר מצוין, ואינם מזיקים. הדברת נמלת האש היא משימה שאפשר לעשות, וגם להשיג תוצאות שיועילו לאורך זמן, מה שייתן לכם לנשום עמוק לרווחה.

פעולות הדברה מקומיות בגינת הבית

מדובר בפתרון יעיל הכולל פעולות הדברה מקומיות יעילות בגינת הבית עצמה, ואם יש צורך, אז אנחנו גם נכנסים לבית. מדובר בנמלים שמסתובבות בנחילים, ויוצרות קן אחד מרכזי, שכשאנחנו מצליחים לעלות על מיקומו, ניתן להרעילו בדרך שאין לה חזרה. אם הנמלים יחזרו, יהיה ניתן לזהותן בשלב מוקדם יותר, ומפעם לפעם, כמות ההדברה תפחת והצורך יחד איתה.

המלחמה הארצית בנמלת האש

הדברת נמלת האש הינה דבר של מה בכך, וישנה מלחמת הכחדה כלל ארצית של הרשויות כנגד מין פולש זה. מדובר בהפרה של המאזן הטבעי העדין, ולכן מדובר בפעולות רבות שעושים כנגדה. אך עם זאת, נשארה נמלת האש בגדר איום מקומי על הבתים שלנו, ולכן קיימת האפשרות של הדברה מקומית זו, על מנת למגר את התופעה ברמה האישית.

העבודה שלנו נקייה, יסודית והייעוץ והקשר אתנו נשארים למשך זמן מה, כדי לראות שאכן הושגה התוצאה במלואה. התקשרו עוד היום ונוכל להמשיך ולתת פרטים בעניין.

More
articles