קינוחים מושחתים

Date

אין כמעט בן אדם שלא אוהב את הטעם המתוק. זה הטעם האהוב על כולם בכל גיל. ילדים ומבוגרים אוהבים את הטעם המתוק. אפילו אחרי ארוחה גדולה וחגיגית נשאר מקום לפינוק מתוק אבל למה להסתפק בפינוק צנוע וסטנדרטי שאפשר מידי פעם להזמין מגלידריה טובה קינוחים מושחתים בלתי נשכחים גם אנשים שלא אוכלים הרבה קינוחים בדרך כלל מידי פעם מפנקים עצמם בדרך של קינוחים מתוקים קינוחים מושחתים שהם חגיגה לעין ולבטן. 

 סוגים שונים של קינוחים מושחתים

יש סוגים שונים של קינוחים מושחתים. שילובים של סוגים שונים של קינוחים יוצרים מנות מושחתות מפנקות שהם תענוג גדול ומעדן נפלא וקשה לשכוח אותם אחר כך. שילובים של כנאפה ופנקייק מכוסים בגלידה טרייה וסירופ מדהים של שוקולד הוא אפשרות נהדרת לפינוק מתוק. גלידריות היום משקיעות ועושות תוספות שמשדרגות את המנה של קינוחים עם גלידה. כמו סירופים בטעמים שונים ציפויים של שוקולדים שונים ועוד.

מגוון טעמים ותוספות למנות של גלידה

 יש מגוון טעמים ותוספות תוספת עבור קינוחים באקסטרים. רוטבי שוקולד מפנקים. כמו למשל רוטב בטעם מקופלת קינדר בואנו פררו רושה סניקר ועוד. גלידריות טובות משתמשים בחומרים הטובים ביותר והכי טריים ומשקיעות במנות עד הפרטים הכי קטנים. כל ציפוי שוקולד הוא איכותי ביותר לכל סירופ יש טעם מדהים. עוד מנה מפנקת שהיא קינוח מושחת היא מגדלי פנקייק עם תוספות מגדל פנקייק טעים ורך כמו ענן. פנקייקים תפוחים ואוריריים שבפנים בתוכם מחכה הפתעה כאשר חותכים את מגדל הפנקייק מוציאים מתוכו רטבים מדהימים בטעמים מגוונים ונפלאים סוגים שונים של שוקולד. על מגדל הפנקייק תמצאו עוד רטבים וכדורי גלידה מדהימים בנוסף לכך גבעות קצפת שילוב כל הטעמים והתוספות הופך את המנה ליצירה מושחתת מושלמת של פינוק שלא נפסק.

More
articles