3 מרקים פשוטים להכנה בשטח על אמגזית

Date

אם גם אתם, כמו הרבה הורים אחרים, רוצים לקחת את הילדים מידי פעם לקמפינג מפנק, אתם צודקים. אומנם זה נכון שהילדים של ימינו אוהבים תנאים נוחים וטכנולוגיה בכל זמן נתון, אך אנחנו, ההורים, צריכים גם לפעול כדי שהם ייהנו מפעילויות מסוגים אחרים.

האפשרות של קמפינג עם כל המשפחה יכולה לעשות טוב לגיבוש שלכם ואתם יכולים ליהנות עם הילדים הרבה יותר ממה שאתם חושבים, אז למה לא? מעבר לכך שצריך לבחור את המקום המושלם לקמפינג וגם לדאוג לכל הציוד, כדאי גם לחשוב על האוכל בחופשה.

אם אתם רוצים לבשל בשטח כדאי שתהיה לכם אמגזית שתוכלו להיעזר בה ושווה לכם לחשוב מראש על הפריט. ככל שתגיעו יותר מוכנים לשטח וככל שיהיה לכם יותר ציוד מתאים כך תוכלו ליהנות יותר מהחופשה ומכל רגע בה, אז למה שלא תתחילו לתכן הכול עוד היום?

1. מרק עדשים: הבעיה עם הכנה של מרקים שונים בשטח זה שבדרך כלל להתחיל לחתוך ולשטוף הרבה ירקות זה לא מספיק נוח. לכן ההמלצה הראשונה שלנו היא להכין מרק עדשים כי זה אחד מאותם המרקים שלא ידרשו מכם כלום כמעט. אתם צריכים רק מים, עדשים ואת התבלינים האהובים עליכם!

2. מרק בצל: אוהבים בצל ורוצים ליהנות ממרק בטעם הזה? אם כך, אנחנו ממליצים לכם לחתוך בבית, טרם היציאה לקמפינג, את כל הבצל שצריך ופשוט להכניס אותו לקופסא שאותה תיקחו איתכם לדרך. לכל הבצל הזה אתם צריכים רק להוסיף מים, מלח ופלפל והינה לכם מרק שכל המשפחה תאהב.

3. מרק פטריות מושלם: במקרה של מרק פטריות בשטח אתם אפילו לא צריכים לחתוך הכול כי תוכלו רק לשטוף או אפילו רק לנגב את הפטריות. כשהן מוכנות ונקיות תוכלו להכניס אותן למים, להוסיף גם כאן את התבלינים האהובים עליכם ופשוט להפעיל את האמגזית.

לבשל בשטח זה אחד מאותם הדברים שהילדים שלכם יוכלו ליהנות מהם מאוד ולכן לא כדאי לוותר על החוויה הזאת. אתם תראו שלא תמיד הילדים זקוקים למלונות יקרים מידי כי לפעמים כל מה שהם רוצים זה לבלות עם ההורים בשטח, אז למה שלא תיקנו אמגזית טובה כבר עכשיו לקראת הקמפינג הראשון?

More
articles