מכונת קפה לעסק – לתת לעובדים את הקפה הטוב ביותר

Date

יש עסקים בהם מסתפקים בקומקום חשמלי עם 2-3 סוגי קפה, בדרך כלל קפה שחור ונס קפה ישראלי או בינלאומי. אך יש עסקים, בפרט כאלה שיש בהם מספר רב של עובדים וכן כאלה שמגיעים אליהם לקוחות רבים, אשר מחזיקים לא רק קומקום חשמלי אלא גם מכונת קפה איכותית, כזו שמאפשרת להכין אספרסו או סוגי קפה אחרים.

כעת עולה השאלה, כיצד בוחרים איזו מכונת קפה לעסק כדאי לקנות. מה הם הפרמטרים לכך, והאם יש בחירה נכונה ובחירה לא נכונה. לפני שנציג מספר פרמטרים ואפשרויות, חשוב להדגיש, אפשר מן הסתם לרכוש מספר מכונות קפה ובכך להצליח לפגוע בטעם של כולם, מצד שני, נכון יותר לרכוש קומקום חשמלי בעזרתו אפשר להכין מספר סוגי קפה וכן מכונת קפה אחרת בנוסף. היא תאפשר לנו להכין קפה מסוג אחר. כך רבים הסיכויים שכל העובדים בעסק וכן הלקוחות שמגיעים אליו, יוכלו ליהנות מהקפה שהם אהובים.

כיצד בוחרים מכונת קפה לעסק

הפרמטרים העיקריים על פיו קובעים איזו מכונת קפה לקנות לעסק הם, מספר העובדים בו וכן סוג העסק. מבחינת מספר העובדים, הרי סביר להניח שאם מדובר בעסק שיש בו 3-4 עובדים, אז מכונת קפה כמו זו שנמצאת בבתים רבים, מכונת אספרסו רגילה, יכולה להספיק. אך אם מדובר בעסק שיש בו מאה עובדים או יותר, נצטרך מכונה מסיבית יותר, מכונה עמידה וחזקה שניתן לבצע בה עשרות כוסות קפה ביום.

לגבי סוג העסק, יש הבדל בין משרד בו נמצאים רק העובדים לבין עסק אליו מגיעים לקוחות וספקים, ולמשל הם צריכים לחכות בין פגישה לפגישה. במקרה כזה, אותם לקוחות ירצו להכין לעצמם קפה, סביר להניח. לכן נכון לרכוש מכונת קפה פשוטה שלא דורשת הפעלה מסובכת, גם בשביל שיהיה להם קל להכין את הקפה וגם בשביל שלא ייהרסו את המכונה.

בכל מקרה, רצוי לרכוש מכונה שלא דורשת תחזוקה, מכונה פשוטה וזולה, שאם היא מתקלקלת ניתן לתקן אותה בקלות, וכן המרכיבים להכנת הקפה הם לא יקרים וכן ניתן לרכוש אותם בקלות.

More
articles