בר קפה לאירועים – להעיר את החגיגה מחדש

Date

המוסיקה המעולה סוחפת רבים מהאורחים בכל אירוע לרחבת הריקודים ושם הם רוקדים פרקי זמן ארוכים. כשהם מתעייפים אחד הדברים הראשונים שהם מעוניינים זה לשתות. חלק מהם ירצו משקה קר וצונן כמו קוקה קולה, מים או לחלופין אלכוהול משובח.

בר קפה לאירועים – להעיר את החגיגה מחדש

קיימת גם קטגוריה של משתתפים שלא יכולים בלי כוס קפה מהביל אחת לכמה שעות וכשהקפה חסר בדמם הם מחפשים פינת קפה באופציה של בר קפה לאירועים, כדי ליהנות מהמשקה החם שמחליק בגרונם ומעניק להם מכה נפלאה של אנרגיה.

ברי הקפה עברו שדרוג בשנים האחרונות והם מציעים לאורחים היצע נרחב מאד של סוגי קפה, אספרסו קצר או ארוך, קפוצ'ינו, כמה סוגי קפה על פי סוג פולי הקפה. פולי הקפה הללו נטחנים בסמוך להגשה ולכן עולה מהם ארומה נפלאה של הפולים האיכותיים ולאורחים קשה מאד להתנתק מהריחות שנישאים באוויר.

קפה מצוין בכל שעה

מקצת מהמשתתפים רגילים לשתות כמה כוסות קפה ביום, כדי יהיה להם די אנרגיה לחזור לרחבת הריקודים ולרקוד בה לצלילי המוסיקה הנפלאה עד תום האירוע. יש כאלו שמכירים את כל סוגי הקפה ולכן קל להם לבחור את הטעם המועדף עליהם ויש אחרים שנחשפים לסוגים חדשים של קפה ולכן עבורם זו הזדמנות נהדרת לטעום טעמים חדשים, לסווג אותם על פי ההתאמה לחיך שלהם וכך להחליט אם בעתיד ירכשו אופציה זו גם הביתה.

לא מקפחים את אוהבי התה

בר קפה לאירועים לא מקפח גם את אוהבי התה אשר נהנים מחליטות מיוחדות של עלי תה במגוון גדול מאד של טעמים, שקיות תה של פירות וצמחים שונים, נענע ופלחי לימון.

> למידע מקצועי והמלצות נוספות בקרו באתר הבית של דרים טים בר!

More
articles