פודינג שוקולד טעים וקל להכנה

Date

שוקולד לפודינג
הסוד לפודינג מוצלח הוא שוקולד טעים ואיכותי

במקרים רבים כאשר אנו מנסים להכין קינוחים בסגנון פודינג שוקולד, אנו נוטים לבחור בדרך הקצרה ולעשות שימוש באבקה מוכנה. זו ללא ספק דרך שעשויה לקצר באופן משמעותי את ההכנה שלה הקינוח הנהדר הזה, אבל לצד זאת חשוב להבין שעם הירידה בזמן, מגיעה גם הירידה באיכות הקינוח.

הכנה של פודינג שוקולד טעים במיוחד, כזה שכל המשפחה והחברים שלכם יתלהבו ממנו, זה דבר הרבה יותר פשוט מכפי שנדמה לכם, ולא רק זאת, התגמול בעבור הכנה עצמאית של פודינג גדול במיוחד. השוני שבטעם שבין פודינג מאבקה מוכנה לבין פודינג שאתם מכינים בעצמכם גדול לאין שיעור,  ואם אתם רוצים להכין קינוח שילהיב את הסועדים, אל תתעצלו במקרה הזה.

הפודינג המוכר מכולם – אחד עם קצפת

כאשר אנו מעלים בראשנו את צמיד המילים "פודינג שוקולד", המחשבה שצצה לרובנו בראש היא מילקי. מעדן השוקולד המפורסם אשר אהוב בקרב ישראלים רבים. אם אתם רוצים להכין גרסה ביתית משלכם למעדן הטעים הזה, אתם ללא ספק תצליחו לעשות זאת בקלות רבה.

עליכם לזכור קודם כל שפודינג שוקולד זה מעין מעדן שוקולד רוטט ונע. כזה שמגיע במרקם שמזכיר ג'לי במקצת. בכדי להגיע למרקם כזה עלינו  לעשות שימוש נכון בחומרי הגלם, וזאת תוך כדי שימת דגש על איכות חומרי הגלם שאנו בוחרים לעשות בהם שימוש.

הסוד טמון בקורנפלור – כך תכינו פודינג שוקולד טעים

אם אתם רוצים להגיע למרקם הכה מוכר של הפודינג, עליכם יהיה לעשות שימוש בקורנפלור, וזאת לצד מוצרי הבסיס המוכרים, וביניהם חלב, שמנת, ביצים ושוקולד. כל הליך ההכנה מתבצע על ידי ערבוב החומרים הללו וחימומם עד להגעה למרקם הרצוי. זה משהו שכל אחד מכם יכול לעשות בקלות וללא כל ידע מקדים בעולם הבישול.

הכנה של פודינג זה משהו שניתן לבצע בתוך 15 דקות בלבד, כך שאם אתם לא אוהבים לבלות יותר מידי זמן במטבח, זה ללא ספק קינוח מצוין שיהיה כדאי לכם לשקול בחום הכנה שלו, שכן לא רק שהוא טעים במיוחד, אלא גם זמן ההכנה שלו קצר מכפי שנהוג לחשוב.

More
articles