מאוורר תקרה- הבחירה הנכונה

Date

 

מאוורר תקרה

הקיץ הישראלי הוא חם מאוד ואנו חשים בכל מקום במזגנים, מלבד ברחוב. במקרים רבים, אנו עוברים מחום לוהט לקור קיצוני וכך אנו נעשים חולים גם בימי הקיץ. היום בבתים רבים, ניתן למצוא מאוורר תקרה, אשר מאזן את האוויר הקריר שניתן לכוון ע"י המזגן ותוספת של מאוורר המותקן בתקרה. גם מבחינת העיצוב של המאווררים, אפשר לרכוש מאווררים מאוירים שמתאימים לחדרי שינה, מאווררים בעלי גופי תאורה שמתאימים לכל חלל בבית. מבחינת הסגנון של מאווררים, אפשר לבחור סגנון מודרני בסגנון הי טק, או מאווררים בסגנון כפרי, קלאסי, כך שניתן יהיה לבחור את העיצוב הרצוי לנו על פי הסגנון של עיצוב הבית.

 

יתרונות נוספים בבחירה של מאוורר לתקרה

 

היתרונות ברכישת מאוורר תקרה הם רבים. ראשית חשבו על החיסכון באנרגיית החשמל. גם טכנולוגיות חדשות אפשר כבר לראות היום במכשיר חשמלי זה שלכאורה נראה פשוט אך גם בו ישנה טכנולוגיה מתקדמת. מי שכבר רכש מאוורר שמיועד להתקנה יודע כי בערב, אין כבר צורך להפעיל מזגן, מה שחוסך בהוצאות החשמל מקנה אוויר נעים  וקריר בבית. גם מבחינת התחזוקה, אין תחזוקה כמו שיש במזגנים כמו ניקוי פילטרים, בדיקת המזגן לפני כל קיץ, הוספת גז למזגנים והוצאות שוטפות אחרות. תוכלו לרכוש מאוורר שיש לו שלט רחוק ושש מהירויות, אופציה של תאורת לד חסכונית וחומרי גלם שונים כגון מתכת, עץ או פלסטיק.

 

יש לעקוב אחר הוראות ההתקנה במידה ואתם מעוניינים להתקין את המאוורר בעצמכם, או לקרוא לחשמלאי מוסמך שיתקין עבורכם את המאוורר.

 

ניצול נכון של האנרגיה באמצעות רכישת מאוורר עבור התקרה

 

מי שיודע צרכנות נכונה, יודע כמה יתרונות קיימים ברכישה של מאוורר תקרה. בכל חנויות לצרכי חשמל, ניתן למצוא מאווררים בגדלים שונים שיתאימו לסלון או לחדרי השינה  וכדאי להתייעץ בדבר גודל וסוג המאוורר שיתאים לחלל בו אתם מעוניינים להתקין אותו. יש לציין כי בישראל יש לא מעט חודשים חמים ויש להיערך להם בהתאם, תוך חיסכון באנרגיה והרגשה של אוויר רענן ובהתנהלות נכונה עם המזגן והמאוורר, כך שתוכלו לשלב ביניהם בצורה מושכלת.

 

בנוסף מאמר זה עשוי לעניין אותך

More
articles