ממתקים ממותגים – למי זה מתאים?

Date

האם קרה לכם שהגעתם למשרד, לארגון גדול, לבית עסק או לאירוע וגילתם כי יש במקום ממתקים ממותגים? אם זה קרה, ואם גם אתם רוצים לשלב ממתקים עם השם שלכם – החל משם בית העסק או המשרד עד שמות של חתן וכלה – כדאי שתבינו עד כמה המחווה הזאת יעילה לעסקים וממלאת את ליבם של אורחים באירועים. 

אבל לפני הכול חשוב לדעת, מה אלה הממתקים האלה?

ממתקים ארוזים באריזות ממותגות יכולים להיות מסוגים שונים: אלה יכולים להיות שוקולדים קטנים ארוזים באריזה קטנה ומעוצבת עם שם בית עסק או ארגון, וזאת יכולה להיות סוכרייה על מקל עם שמות של חתן וכלה שמחלקים מתנת פרידה לאורחים.

 גם בכנסים ואירועים גדולים אפשר לחלק ממתקים וחטיפים ממותקים בעיקר אם מדובר באירוע עסקי שבו הענקת ממתק כזה שיש עליו לוגו של חברה או עסק, שם של מוצר או שירות: עוזרים מאד בתהליכי שיווק. 

אז למי מתאים להזמין חטיפים וממתקים באריזות ממותגות עם שם/ לוגו/ כיתוב וכולי? הנה הרשימה:

למי שיש אצלו קבלת קהל

מרפאות, משרדי מכירות, משרדי נדל"ן, רואי חשבון, חברות הייטק, מלונות וכולי – לכל אלה מתאימים מגוון רחב של ממתקים או סוכריות ממותגות שעליהם מוטבע לוגו או שם בית העסק. 

למי שמתכנן אירוע גדול

בר או בת מצווה, חתונה, הרמות כוסית, אירועים לחגים, כנסים גדולים וכדומה: לכולם אפשר להוסיף אריזות של דברי מתיקה שנראות יפות, מעוצבות וצבעוניות שמוסיפות המון אווירה במקום שבו מתקיים אירוע גדול. באמצעות הזמנת ממתקים ממותגים אפשר להעניק אטרקציה משמחת לכל אחד ואחד שמשתתף באירוע שלכם. 

לעסקים מכול סוג

המוצרים המתוקים האלה מתאימים לכל בית עסק החל מבית קפה עד בוטיק בגדים שרוצה לפנק לקוחות עם משהו קטן וטוב.

More
articles