שיש גרניט טבעי – לאיזה מטבחים הוא מתאים?

Date

גרניט היא אבן טבעית שקיימת עוד מתקופת הפרקמבריון. הוא נמצא במרבצים גדולים של סלעי גרניט באזורים כמו איסלנד, קנדה, הודו וארצות הברית. גרניט פופולרי בזכות עמידותו ויופיו. גרניט הוא מינרל המשמש לעתים קרובות בתעשיית הבנייה. זהו חומר בנייה חשוב מכיוון שהוא מספק בסיס מוצק מאוד למבנים ומבנים אחרים. עמידותו של גרניט הופכת אותו לבחירה פופולרית של חומרי בניין מכיוון שגם לאחר מאות או אלפי שנים, המבנה נותר שלם ללא כל סימני הזדקנות או הידרדרות נראים לעין. גרניט הוא בחירה פופולרית למטבח מכיוון שיש לו מאפיינים ייחודיים המקלים על הניקוי והתחזוקה. 

בחירת שיש למטבח:

שיש הוא סוג של אבן גיר שמגיעה במגוון צבעים ומשמשת כחומר בניין במשך מאות שנים. הוא משמש גם להכנת פסלים, קערות ופריטים דקורטיביים אחרים. השיש נחצב במקור ממצוקי אבן הגיר הלבנה של קאררה, איטליה. מחצבות השיש בקאררה הן עדיין מחצבות השיש הגדולות והפרודוקטיביות בעולם כיום. השיש בדרך כלל עמיד מאוד וניתן ללטש אותו לברק גבוה ללא כל נזק למשטח שלו. הקשיות של השיש הופכת אותו לחומר אידיאלי עבור משטחי מטבח מכיוון שהוא יכול לעמוד בחום, שריטות וכתמים מבלי לדהות או להיסדק.

לאילו מטבחים שיש גרניט טבעי יכול להתאים?

גרניט טבעי הוא סוג של אבן ייחודית וקשה למצוא אותה בימינו. הוא נמצא במעטפת כדור הארץ, שהיא שכבת הסלע שנמצאת בין הקרום לליבה של כדור הארץ. גרניט טבעי הוא סוג של אבן בעלת מרקם יפהפה ויש לה גם צבעים ייחודיים כמו ורוד, אפור, ירוק, כחול או חום. ניתן למצוא את האבן רק באזורים מסוימים כמו מדגסקר, ברזיל ונורבגיה. שיש טבעי עשוי להתאים למטבחים שבעליהם רוצים לעצב אותם עם דגש על טבעיות, איכות ואפילו יוקרה.

מוזמנים לבחור את השיש המועדף אליכם באתר של בראנץ שיש >>>

More
articles