קייטרינג טבעוני לאירועים – למה זה הפתרון המשתלם?

Date

קייטרינג טבעוני לאירועים

אחד השינויים הקולינאריים הבולטים ביותר בעשר השנים האחרונות, הוא מעבר מצריכה של בשרים ומוצרים אחרים מהחי לצריכה של מזון טבעוני. יותר ויותר אנשים, צעירים ומבוגרים, עשו את המעבר הזה, בין אם מסיבות אידיאולוגיות ובין אם מסיבות אחרות. 

לכן, הרבה מאוד, מסעדות ובתי קפה החלו להיערך לכך בהתאם, בין אם הן שינו לגמרי את התפריט ובין אם הן מציעות מנות טבעוניות מסוגים שונים. כך גם נוהגים לא מעט שירותי קייטרינג אשר מוזמנים לעבוד באירועים. אם בעבר היה נהוג להזמין קייטרינג בשרי, אזי שכיום לא מעט אנשים שבוחרים לארח אירועים בבית או בעסק וכן באולמות וגני אירועים, מעדיפים להזמין קייטרינג טבעוני לאירוע

צריך לומר, בניגוד למה שנהוג לחשוב, ישנן הרבה מאוד מנות טבעוניות ייחודיות וטעימות אשר יכולות לשרת קהל אורחים רחב. חשוב לציין כאן, שאפשר ליהנות הן ממנות עשויות דגנים, קטניות, ירקות, וכן אפשר ליהנות ממנות עשויות מתחליפי בשר או גבינה. 

למה משתלם להזמין קייטרינג טבעוני?

ראשית, זה יכול לחסוך את כל הטרחה של הכנת מנות ספציפיות לאורחים ששומרים על תפריט טבעוני. זה כמובן גם ימנע מצב שאותם אורחים לא ימצאו מה לאכול. כך כולם נהנים ויכולים לאכול מנות שונות מהתפריט. 

שנית, קייטרינג טבעוני באופן טבעי איננו מגיש בשר או גבינה ולכן הוא גם מתאים מבחינת כשרות. זה חוסך הרבה מאוד דילמות וקשיים. 

שלישית, אחד היתרונות הבולטים של קייטרינג טבעוני זה הייחוד שלו. לא מדובר בעוד קייטרינג שמציע שוב את אותם דברים להם אנשים התרגלו במשך השנים באירועים או במקומות אחרים. כאן יש אפשרות ליהנות ממאכלים ומנות שונות ומגוונות. זו הזדמנות טובה להכיר לאורחים את המטבח הטבעוני. אולי יעניין אתכם לקרוא גם על קוסמטיקאית ברמת גן

More
articles