סוגי מגשי אירוח חלביים

Date

ברוב סוגי האירועים, מגשי אירוח חלבי הינם בחירת הגשת המזון המיטבית. בין אם מדובר בחתונות, מסיבות רווקים, בריתות או אירועים נוספים, בחירה בקייטרינג חלבי כמו קייטרינג כף השדה הינה הבחירה המותאמת לרוב האורחים כיוון שלאחרונה יותר ויותר אנשים נוטשים את מאכלי הבשר לטובת צמחונות וזאת משלל סיבות. כמו כן גם האנשים האוכלים בשר לרוב לא יתנגדו למאכלים חלביים בחיי היום יום וגם באירועים. באירועים חלביים בדרך כלל מאכלי הגבינה יהיו איכותיים יותר מאשר ברוב המטבחים הביתיים ולכן ישמחו האורחים לנצל את ההזדמנות לאכול מאכלי גבינה.

סוגים שונים של מגשי אירוח חלבי

פלטת אירוח גבינות

פלטת אירוח גבינות כשמה כן היא פלטה הפרוסות עליה גבינות מסוגים שונים. בין אם האורחים אוהבים גבינות כחולות או מלוחות, צהובות או רכות, ניתן למצוא על פלטות אירוח אלו מגוון רחב מכל קשת הגבינות. מגשי אירוח מסוג זה מתאימים במיוחד להזמנת מלצרים שיסתובבו בין האורחים עם מגש הגבינות לצורך חלוקה והתססת האווירה.מגשי אירוח חלביים

מגשי פיצה

פיצה הינה מאכל האהוב על רבים. לעולם אי אפשר לטעות בהגשת מגשי פיצה באירועים חלביים. מדובר במאכל האהוב על ילדים ומבוגרים כאחד. כמו כן היום ניתן למצוא גם פיצות טבעוניות לצורך התחשבות גם באורחינו הטבעוניים.

כריכים חלביים

מי לא אוהב סנדוויץ' טוב. כאשר מדובר בהגשת מגשים עמוסים בסנדוויצ'ים, ניתן לשלב גם סנדוויצ'ים טבעוניים כגון סנדוויץ' במילוי ממרח אבוקדו וירקות. ניתן במקרה זה לשלב גם סנדוויצ'ים עם דגים שונים כגון טונה וסלמון עם חרדל, בצורה זו אפשר לספק את רצונם של כלל האורחים, בין הטבעוניים לאוכלי מאכלי חלב ועד אל חובבי הדגים.

מגשי טורטיות חלביות

מגשי אירוח טורטיות חלביות (כמו שתמצאו באתר https://magashim.co.il) הינן אופציה נהדרת לבחירה לכל אירוע. את הטורטיות בשונה מהסנדוויצ'ים לרוב נמלא בממרחי גבינות וגם במקרה זה ניתן לחלק את המגשים לכאלו הטבעוניים לחלוטין ולכאלו המכילים גם דגים.

סנדוויצ'ים פתוחים

סנדוויצ'ים פתוחים הינם חתיכות לחמנייה אשר מוגשות כאשר עליהן ממרחים או גבינות ותוספות שונות מבלי חתיכת לחמנייה מעל הממרחים. מדובר באופציה נהדרת להגשה לצורך סיפוק האורחים בביסים עדינים.

More
articles