מגש סושי – הפיתרון המושלם לאירוח

Date

מגש סושימציינים אירוע מיוחד ומעוניינים לחגוג? הגיע יום ההולדת או שקיבלתם קידום בעבודה? לא חסרות סיבות למסיבות. וודאי הזמנתם אורחים רבים הביתה או למשרד, וכמובן שתרצו לפנק אותם באוכל טוב. שימו לב שהכיבוד שתגישו יהיה טרי, שייראה מרשים ונעים לעין, ידרוש מכם מה שפחות התעסקות והכנה מראש- כדי לפנות לכם זמן להתארגנויות אחרות ולשיחות מהנות עם האורחים, ומה שהכי חשוב-שהטעם שלו יספק גם את האנינים ביותר מבין המוזמנים. כשמארחים אנשים רבים, כדאי להשקיע במגש סושי מגוון של טוקו יוקו, שיספק לכם מבחר אפשרויות שיתאימו למוזמנים החשובים והיקרים ללבכם.

במה אכבד את האורחים שלי?

כשמחליטים לארח, כדאי לשים דגש על מה שנגיש בשולחן ולהתאים אותו לאירוע הספציפי. אם מזמינים את האוכל ממסעדה, ובמיוחד כשמדובר בסושי, מאכל שמרבית הישראלים לא צורכים באופן יום-יומי, נרצה להרשים את המוזמנים עם הכיבוד המיוחד שבחרנו ונוודא שהוא מגיע באיכות הגבוהה ביותר. כדאי לקחת בחשבון, מלבד הטעם, גם את המראה החיצוני של האוכל, שיש גם לו משמעות עבור רוב האנשים, כיוון שחלקנו הגדול "אוכלים עם העיניים" לפני שטועמים עם הלשון. מגש של סושי טרי שעשוי מחומרי גלם משובחים ומגוונים, יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר, ויעורר התפעלות אצל הסועדים, גם בעין וגם בבטן. כשמזמינים מגש סושי מטוקו יוקו, ניתן לבחור להכניס לתוכו מספר סוגי סושי ולשלב תוספות מגוונות. כשהאורחים שלנו יהיו רעבים ונגיש להם כמה אפשרויות בחירה של מאקי, סושי-סנדוויץ' ואולי גם כמה מנות של אינסייד-אאוט, למשל, כל מהם יוכל בקלות למצוא את הסושי שיתאים לו, לאכול בהנאה והארוחה במסיבה תירשם כהצלחה מסחררת.

ישראלים מתחברים לטעם היפני

סושי כבר מזמן איננו מאכל שמיועד לעשירים בלבד. אמנם זהו לא אוכל עממי, להפך- סושי נחשב ליוקרתי ומושקע- אבל  גם כשהתקציב הוא מוגבל, נוכל למצוא את הדרכים לארח עם סושי באירוע שלנו ואפילו במחיר משתלם. מגש אחד או יותר של סושי, יכול להוות פתרון מצוין ולתת תמורה נאה למחיר. את הסושי ניתן לאכול גם עם המקלות היפניים המסורתיים וגם עם הידיים – אצלנו בישראל, זה לא ייחשב לבעיה מבחינת נימוס. בטוקו יוקו ניתן להחליט לבד מהי מנת הסושי שהכי תתאים לאורחים שלנו- לשלב במגשי הסושי שלנו מנות עם דגים טריים, ירקות שונים- ביחד או לחוד- ובכך להיות בטוחים שהאורחים שלנו, גם אלו שהיו רגילים להתארח ב"על האש" עד היום, ייהנו מכל ביס וילקקו את האצבעות.

אסתטיות יפנית

סושי הוא אוכל אסתטי מאוד. כשמכינים אותו אנשים המתמצאים בכך, כמו השפים של טוקו יוקו שכולם הגיעו מהמזרח הרחוק, ההקפדה על הפרטים הקטנים היא מובנת מאליה. כמה סוגים שונים של סושי על מגש אחד, הם חגיגה לעיניים לא פחות מאשר לחיך.

בטוקו יוקו ניתן להזמין מגשי סושי מגוונים, ולקבל כיבוד יפני אותנטי, יוקרתי ומיוחד, לאירוע החשוב שלכם.

אולי יעניין אותך גם:
הזמנת מגשי אירוח לאירועים

More
articles