איך לבחור קייטרינג מוצלח לאירוע?

Date

הסוד הוא בבחירה נכונה

אירועים זה עניין משמח. אין כמו להגיע לאירוע באולם או גן אירועים יפה, לכבד את היקרים לכם, לרקוד קצת וגם ליהנות מאוכל טוב.

אין ספק שקייטרינג מוצלח הוא אחד הקריטריונים הכי חשובים כשמודדים את טיב האירוע. כדי שבאירוע שלכם כל האורחים יצאו מרוצים, שבעים ומאושרים, חשוב מאוד שתבחרו נכון את הקייטרינג.

כשרוצים לעשות אירועים בצפון חשוב לדעת שפעמים רבות אופציה של הבאת קייטרינג חיצוני היא הרבה יותר טובה, משתלמת וטעימה. הסיבה לכך פשוטה – הייחודיות באירועים בצפון היא לרוב המיקום והנוף.

לכן, אם יש באפשרותכם לבחור בעצמכם את סוג האוכל, ללא קשר ללוקיישן ולקבל את הקייטרינג ברמה הגבוהה והטובה ביותר, לצד אולם או גן אירועים מעוצב ויפה, זו בהחלט האפשרות המועדפת.

לבחון את האפשרויות

כדי לבחור נכון את הקייטרינג לאירוע שלכם חשוב קודם כל לבחון את האפשרויות שעומדות לפניכם. תבינו מראש מה הצרכים שלכם, ביחס כמובן לתקציב ולפי זה תוכלו להתאים את הקייטרינג המתאים.

בבואכם לבחור את הקייטרינג לאירועים בכלל ובפרט לאירועים בצפון, כדאי מאוד לבצע בדיקה מקדימה באינטרנט, מול חברים וכמובן לקרוא ביקורות של אנשים שכבר שכרו את שירותיהם של הקייטרינג המדובר.

מומלץ להתאים את הקייטרינג בהתאם למספר המוזמנים, לאופי האירוע ולסוג הקהל. זה אומר שאם לצורך העניין רוב החברים שלכם צמחוניים מומלץ לבחור קייטרינג שמתמחה באוכל צמחוני ולהפך.

להגיע לאירוע טעימות

לא סוגרים קייטרינג לפני שטועמים. מה זה אומר? לא די בכך ששמעתם ביקורות טובות וקיבלתם הצעה מפתה ומשתלמת. אתם מוכרחים לטעום את האוכל לפני, כדי שביום האירוע לא תופתעו לרעה.

אם יש אפשרות להגיע לאירוע טעימות ייעודי מה טוב ואם לא, בקשו מבעל הקייטרינג להגיע כאורחים זמניים לאירוע של מישהו אחר. ככה תקבלו על הדרך גם חוויה נעימה וגם ארוחה טובה.

לשלב לפי טעם הקהל

אחרי שלב הטעימות מגיע השלב שבו אתם צריכים להחליט אילו מבין המנות שטעמתם יככבו באירוע שלכם. אם הקייטרינג שלכם טוב אז סביר להניח שהבחירה תהיה קשה ושלא בקלות תוכלו לוותר ולהוריד מנות.

תבינו מי הקהל שלכם, מה אופי האירוע ומה הסגנון והסטייל שאתם רוצים להעניק לערב שלכם ולפי זה תוכלו לקבל כיוון ברור יותר אילו מנות עדיפות.

מעבר לזה, מומלץ להתייעץ עם השף אילו מנות זוכות לרוב ליותר אהדה בקרב הקהל ולפי זה לשלב בין מנות פופולאריות לבין מנות שסיקרנו אתכם באופן אישי.

אוכל מנצח שווה אירוע מנצח

בשורה התחתונה אירועים זה תמיד דבר משמח ואין ספק שכל אחד ואחת מהמוזמנים שלכם מגיעים למטרה אחת חשובה והיא כמובן – לשמוח בשמחתכם.

עם זאת, אל לכם להקל ראש בדבר האוכל שיוגש באירוע שלכם, כי הרי ידוע שהדרך לליבו של גבר ובנינו, בדרך לליבו של כל אחד מאיתנו היא דרך הקיבה. אוכל טוב ישדרג משמעותית את האירוע שלכם וישאיר את האורחים פעורי פה, תרתי משמע.

More
articles