כיבוד לחינה: איך מארגנים שוק מרוקאי אותנטי?

Date

כיבוד לחינה

אירוע חינה הוא בלי שום ספק אירוע חגיגי ומרגש במיוחד שמאפשר לחתן ולכלה לערוך מעין חזרה גנרלית לקראת אירוע החתונה הגדול ולהתחיל להתרגש ביחד עם המשפחה והחברים הקרובים. לרוב לא מדובר באירוע שקשה מדי להפיק ובהחלט אפשר למצוא בקלות מיקום מנצח, מוזיקה אותנטית שתלווה את כל האירוע ותלבושות מיוחדות שיהיו חלק בלתי נפרד מהתפאורה. עם זאת, אם יש חלק אחד מעט מאתגר יותר זהו בלי ספק החלק של הכיבוד והאוכל המסורתי שמוגש באירוע. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לארגן חגיגה קולינרית ייחודית של שוק מרוקאי אותנטי.

סלסלות ומגשי מתוקים

אז למה בעצם מתכוונים כשמדברים על שוק מרוקאי בחינה? ובכן, חלק משמעותי מהעניין הוא בלי ספק המגשים עמוסי המתוקים שביניהם עוגיות כמו מקרוד, שבקייה, דבלה, יויו, סיגרים מתוקים ועוד. אצל חלק מהזוגות יש בני משפחה שיודעים להכין את הדברים האלה ואם יש לכם את האדם המתאים זה בהחלט נכון לפנות אליו. אם אין לכם את הפריבילגיה הזאת, ישנן לא מעט חברות הסעדה ובייחוד כאלה העוסקות באופן פרטני בהסעדה לאירועי חינה שיוכלו להציע לכם מגשים מתוקים כאלה שיוגשו ככיבוד באירוע וכמובן יונפו מעל ראשי האורחים והזוג המאושר בטקס החינה עצמו.

עיצוב השולחן

כדי שתהיה לכם חגיגה מרוקאית אותנטית של ממש, חשוב להבין כי עיצוב השולחנות של האורחים בחינה הם חלק מהותי מהעניין. מומלץ לערוך את השולחנות עם מפות בצבעים עזים של אדום, בורדו או זהב, כמו גם את המפיות בשולחן. כמו כן חשוב לבחור בחברת הסעדה שמציעה כלים מהודרים, בדגש על סכו"ם גדול בצבעי כסף וזהב.

קייטרינג

כאן חשוב לזכור כי אין מאכלים ספציפיים שמיועדים לאירוע חינה, אבל בהחלט שווה להתאים את האוכל לרוח האירוע. ההמלצה שלנו היא ללכת על טאפסים ופינגר פוד, אוכל שמראה על הרבה עושר כאשר הוא מוצג, ממש כמו מאכלים שניתן למצוא בשוק.

מכאן, תנו לדמיון שלכם לקחת אתכם הכי רחוק שאפשר. אם תקפידו על הדברים הללו תוכלו להרים חגיגה מרוקאית אותנטית שלא תשכח!

More
articles