קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי?

Date

אחת ההתלבטויות הגדולות ביותר של אנשים אשר מארגנים אירועים, בין אם מדובר באירועים משפחתיים או אירועים אחרים היא, האם להשתמש בשירותי קייטרינג בשרי או בשירותי קייטרינג חלבי. מדובר על שני סגנונות קייטרינג שונים במהותם מן הסתם, אשר דורשים גם התארגנות שונה.

קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי?

מצד אחד, אנחנו יכולים למצוא קייטרינג בשרי, אשר דורש מטבח עם כשרות בשרית, וכן כמובן תפריט מותאם. צריך לזכור, כשבוחרים תפריט בשרי לאירוע, יש לקחת בחשבון שישנם אורחים שלא אוכלים בשר, בין אם אלה ילדים או מבוגרים ועל כן, צריך לדעת גם להתאים עבורם מנות מסוימות, צמחוניות או אחרות.

לעומת זאת, קייטרינג חלבי, דורש גם כשרות חלבית, אך בניגוד לקייטרינג בשרי, כאן אין הרבה מה לעשות לגבי התאמות עבור מי שצורך אך ורק בשר, אלה יצטרכו להסתפק במנות חלביות או צמחוניות. היתרון של קייטרינג חלבי, הוא יכול להתאים גם למי שצורך רק אוכל טבעוני, כלומר אוכל מהצומח ולא מזון שכולל ביצים, חלב, גבינות.

נקודה נוספת שצריך לשים אליה היא, שאלת הכשרות. מרבית המקומות בארץ, מתוך הרגל, הם בעלי כשרות בשרית, ישנם אולמות וגני אירועים בהם ניתן למצוא גם כשרות חלבית. מן הסתם, אם האירוע נערך בבית שלכם או במקום פרטי אחר, אתם יכולים לקבוע איזו כשרות תהיה לו, בשרית או חלבית.

נקודה אחרת שצריך לשים לב אליה היא שאלת הקינוחים. בקייטרינג בשרי משתמשים בקינוחים פרווה או קינוחים שלא כוללים כלל שימוש במוצרים שקשורים לחלב או דמוי חלב. לעומת זאת, בקייטרינג חלבי, אפשר להשתמש במוצרי חלב אמיתיים, בין אם זה גלידות, גבינות וכדומה. מדובר על הבדל עצום, שכן זה אומר מגוון רחב יותר וכן איכות גבוהה יותר.

אם זאת, בשנים האחרונות צריך להודות, יש לא מעט שפים שמתמחים בהכנת קינוחי פרווה ברמה הגבוהה ביותר שיש, עד כדי כך שהאורחים ומארגני האירועים, כלל לא שמים לב להבדל שבין קינוחים כאלה לקינוחים רגילים.

לסיום, שתי האופציות הן טובות, צריך לבחור בשירות שיתאים לסוג האירוע ואופי האורחים שאמורים להיות נוכחים בו.

More
articles