איך בוחרים קייטרינג טבעוני?

Date

פירות לקייטרינג טבעוני
תמיד מומלץ להגיש פירות, טעימים, יפים ובריאים

אם עד לפני 5 שנים רבים מהאנשים טענו כי טבעונות הוא רק עוד אחד מהטרנדים התל אביביים שעומדים לחלוף די מהר, מסתבר שיותר ויותר אנשים עוברים לתפריט טבעוני ומשנים ב-360 מעלות את כל אורח החיים שלהם. כתוצאה מכך גם חתונות, מסיבות, ימי השקה, כנסים ושלל אירועים  – פרטיים ועסקיים בוחרים בתפריט טבעוני הן בכדי לאפשר לקהל הצמחוני- טבעוני למצוא את עצמו באירועים, הן בשל החיבור למזון מזין ולאורח חיים בריא יותר אך בלי קשר כאשר אנו מתכננים אירוע השאלה אותה עלינו לשאול היא איך בוחרים קייטרינג טבעוני?

  • טיב חומרי הגלם – מכיון והדגש כאן הוא על אוכל המבוסס על קטניות, ירקות ועשבי תיבול – אין דגים, אין ביצים, הגבינות שמוגשות עשויות לרוב מטופו הדגש על איכות חומרי הגלם בתהליך הבחירה של קייטרינג טבעוני הינו קריטי ואי אפשר להתפשר על זה. בדקו מול חברת הקייטרינג עד כמה חשוב לה לבחור את חומרי הגלם בהתאם לעונת הגידול בשנה, זה ישפיע מאוד על איכות המנות.
  • ניסיון חברת הקייטרינג – כמו כל שירות אותו אנו רוצים לבדוק ולבחון לעומק, כן חשוב לשאול לגבי הניסיון של חברת הקייטרינג בהיבט של בניית תפריט טבעוני על פי סוג הקהל שמוזמן לאירוע ולא פחות חשוב על פי כמות המוזמנים.
  • מגוון המנות – בשונה מקייטרינג בשרי בו לרוב אין צורך במגוון גדול של מנות, בטבעונות המשחק עם הצבעים, המרקמים וחומרי הגלם דווקא כן חשוב וחייב להילקח בחשבון בתהליך הבחירה שלכם. ככל שיש יותר מבחר של מנות טבעוניות כך האירוע יהפוך מעניין וצבעוני יותר וכל אחד יוכל למצוא את עצמו, גם אנשים שאינם טבעונים והוזמנו לאירוע.

לאחר שלקחתם את שלושת הקריטריונים הללו בחשבון, תוכלו לבחור בין 2-3 חברות קייטרינג העורכות אירועים טבעוניים ולהשוות בין המחירים השונים. בנוסף, חשוב לוודא שחברת הקייטרינג ערוכה בעיקר מבחינה לוגיסטית לקיום אירועים בדומה לאירוע שלכם בין אם זה אירוע בחיק הטבע כמו למשל על חוף הים או בחורשה, אירוע בגן אירועים או באולם. יחד עם זאת, בכדי להתרשם תמיד מומלץ לבקש להגיע לאירוע כך תוכלו לבחון פרמטרים נוספים בזמן אמת כמו אסתטיקה, צורת הגשה, ניקיון, חומרי גלם, מבחן הקהלה ועוד.

More
articles