מה אוכלים בקייטרינג חלבי או קייטרינג טבעוני?

Date

לאחרונה אנו שומעים הרבה על קייטרינג חלבי כשר וקייטרינג טבעוני לאירועים. אלו הם טרנדים מוצלחים אשר זוכים לתגובות חיוביות באירועים מכל הסוגים. אך עבור אילו אשר רגילים להגשה המסורתית הכוללת מנות בשריות, לפעמים לא ממש ברור מה מגישים באירועים חלביים או טבעוניים על מנת להשביע את האורחים. בואו הראה כמה דוגמאות:

קייטרינג חלבי כשר

המטבח החלבי מרבה להשתמש בלחמים ומאפים האוהבים על כולם. לצידם ניתן להגיש פלטות של גבינות וממרחים שונים כמו למשל טפנד זיתים, נגיעות של עגבניות מיובשות ועוד. הקהל הישראלי אוהב מאוד את הפוקאצ׳ות והפיצות המיוחדות. מנות אלו מתאימות להגשה על מזנון בתור פתיחה או כיבוד באירועים קטנים. בתור מנות ביניים ניתן להגיש פשטידות וקישים מיוחדים העושים שימוש בגבינות וירקות העונה; גם פסטות מוקרמות הן להיט. וכמובן לצד כל זה מבחר סלטים טריים. אבל החלק הכי טוב מגיע בסוף והוא הקינוחים. המטבח החלבי מאפשר לשפים לספק לכם את הקינוחים הטובים ביותר.

קייטרינג טבעוני

קייטרינג טבעוני

הקייטרינג הטבעוני מסקרן את כולם. הטבעונים שבינינו מבלים אותו בברכה אבל כולנו יודעים שרק חלק קטן מאוד מהאורחים שלכם הם טבעונים. סביר להניח שרבים מהאורחים יגלו ספקנות גדולה לגבי קייטרינג טבעוני. גישה זה מאתגרת מאוד את השפים אשר צריכים להרכיב מנות אשר ישביעו את הקרניבורים המושבעים. לפי מה שראינו הם בהחלט עושים זאת בהצלחה עם מנות עשירות ומורכבות. אל תחשבו שקייטרינג טבעוני מסתכם אך ורק בחסה. המטבח הטבעוני מספק מבחר מנות קרות וחמות המשלבות השפעות מכל העולם. כל מנה משלבת יצירתיות גדולה מאוד ותמיד מפתיעה את האורחים. בין המנות המוגשות תוכלו למצוא שילובים של טופו, סייטן, תבשילי קטניות, המבורגרים מפטריות ושאר תחילפים ועוד הרבה הפתעות. חברות הקייטרינג הטבעוני בארץ מציגות מנות מוצלחות במיוחד אשר בהחלט זוכות להצלחה באירועים משפחתיים כמו חתונות, בר מצווה וכל אירוע אחר. לפני עשור או שניים הקייטרינג הטבעוני לא הצליח להתברג לתוך אירועים אלו אך היום הוא זוכה להצלחה רבה ומיטב השפים מעוניינם להיכנס לתחום.

More
articles