קייטרינג חלבי בד"צ

Date

קייטרינג חלבי

האוכל החלבי לא זכה עד כה למקום של כבוד. האמת היא שדי בצדק. כי מה הכיל בסך הכול המזווה החלבי בשנות השישים, השבעים ואפילו השמונים? לא הרבה. חלב, גבינה, לבן אולי מעט גבינות קשות… היצירתיות בתחום החלבי עדיין לא ממש הגיעה לעולם וכולם הבינו כי אוכל טוב ומשובח הוא רק אוכל בשרי. כך התרגלנו כולנו כי באירועים מגישים לנו מנות בשר, מנות עוף, מנות גורמה משובחות אשר כולן על טהרת המטבח הבשרי.

אך השנים שעברו, עשו רק טוב עם חומרי הגלם החלביים. השמנת המתוקה הופיעה על המדפים, גבינות מסוגים שונים התגלו ויחד אתם נבראו מתכונים מופלאים המשלבים את המעדנים מן המקרר החלבי.

התוצאות, היו בהחלט מדהימות וטעימות. וכך אט אט התחילו להבין כי האוכל החלבי אינו מיועד רק לארוחת הערב המשפחתית. הולי בייגל מבטיחים (מניסיון) כי אפשר בהחלט ליצור מהם גם מנות מושקעות וטעימות המתאימות לאירועים. המנות הללו מצליחות להחליף בהצלחה רבה את מנות הפאר הבשריות ואף לעבור אותם בהרבה.

מזמינים קייטרינג חלבי לאירוע

אנשים אשר מזמינים קייטרינג חלבי כשר בד"צ לאירוע, עושים את זה לא פעם עם דפיקות לב ועם חששות מפני תגובות הקהל. הם מעט חוששים מהתעוזה שלהם ומהניסיון להגיש משהו שונה. אך כל מי שניסה להגיש אוכל חלבי באירוע, מדווח על אורחים נלהבים, אורחים שבעים ומרוצים, אורחים שבהחלט נהנו מהאירוע הבלתי שגרתי.

ניתן להניח כי בעקבות הרשמים החיוביים, אפשר בהחלט לצפות כי עם הזמן נגלה יותר ויותר אירועים אשר נערכים על טהרת המטבח החלבי כאשר האורחים המרוצים יצביעו עם הסכו"ם…

חלבי זה יותר טעים

אין ספק כי האוכל החלבי הוא אוכל שמעמיד בפנינו הרבה יותר אפשרויות כך שכל אחד יוכל למצוא את המנה האהובה עליו הוא יצא מרוצה מהארוחה. המטבח החלבי מציע מנות מלוחות לצד מנות מתוקות. מנות עתירות שומן לצד מנות עדינות דלות קלוריות. מנות כבדות ומנות קלילות כך שכל סועד יכול להרכיב לעצמו את הצלחת המתאימה לו לאותו זמן. ברור כי באופן כזה כל אורח יהיה הרבה יותר מרוצה וייהנה מהאירוע המושקע והטעים.

More
articles