5 מנות שאתם חייבים באירוע שלכם

Date

עומדים לפני הפקת אירוע ואתם מחפשים תפריט מושלם עבורו? כדאי שתדעו, כי יש כמה מנות שאסור לכם לוותר עליהם וכדאי מאוד שתוודאו כי הם יופיעו בתפריט המתוכנן לקראת האירוע. 

אז מה הם המנות הללו? להלן רשימה של חמשת המנות המועדפות והחשובות ביותר – 

  1. מנת פתיחה מרשימה – 

מנת הפתיחה היא הדבר הראשון שהאורחים רואים על השולחן בתחילת האירוע ולכן חשוב מאוד להקפיד שהיא תהיה גם מרשימה ומושכת ולא רק טעימה. וכמובן, שלא מומלץ כלל לוותר עליה בכל אירוע שתעשו.

  1. דגים טריים – תענוג לכל חך

מנות דגים מוכנים נחשבות למנות הקלאסיות ביותר. אומנם לא הכי יוקרתיות, אך בהחלט כאלה שכדאי לשלב אותן בתפריט מכיוון שתמיד יהיו את אלה שיעדיפו אותן על פני מנות אחרות, מסיבות כאלה ואחרות, אך כדאי שתהיו מכוסים בכל מקרה…

  1. לחם וסלטים, להבטיח שכולם יצאו שבעים

אם אתם מעוניינים לוודא שהאורחים שלכם יצאו שבעים מאירוע, עליכם לספק להם גם מנה שמורכבת מפחמימה משביעה. הפחמימה הקלאסית ביותר היא הלחם, תוכלו לבחור כל סוג לחם שתרצו, ולהגיש אותה לאורחים בליווי סלטים מוכנים שונים ומטבלים.

  1. מנה בשרית לשדרוג האירוע

ה- מנה לשדרוג האירוע, היא כמובן מנת הבשר. ניתן להגיש מנות בשר בכל מיני וריאציות ועם תוספות מסוגים שונים. העיקר, שהיא תהיה בתפריט. ככל שמנת הבשר תהיה טובה יותר, כך ייזכר האירוע שלכם כיוקרתי יותר בעיני המשתתפים.

  1. מנה אחרונה לסיומת מושלמת

מנה נוספת שחייבת להיות בתפריט שלכם לקראת האירוע היא כמובן המנה האחרונה שמוגשת בסיום האירוע. מנה אחרונה מפנקת תהיה הסיומת המושלמת לאירוע מושקע, מה שיוודא כי האורחים שלכם יוצאים מהאירוע עם טעם של עוד.

More
articles