4 סיבות לקחת אוכל מוכן

Date

ישנן הרבה מאוד סיבות מדוע לקחת אוכל מוכן ונראה שיש יותר ויותר אנשים שמבינים זאת ומאמצים את המנהג של לקחת הביתה אוכל מוכן למשפחה, במיוחד בימי שישי, במסגרת ההכנות לסוף השבוע. הרשו לי להציג לכם 4 סיבות מדוע לקחת אוכל מוכן הביתה.

1. מבחר המנות הרב

אוכל מוכן צמחוניאוכל ביתי היום הוא לא מה שהיה פעם; המבחר של האוכל הוא אדיר ונראה שיש בו ייצוג למאכלים של כל עדות ישראל וטעמים מכל העולם. כל אחד יכול למצוא יופי של מנות אהובות לטעמו, אפילו אם הוא צמחוני ישנן גם מנות מיוחדות בשבילו. אין טעם להזכיר את רשימת המנות המלאה כי היא פשוט ארוכה מידי. מספיק להגיד שיש בה ייצוג נכבד של מאכלי עדות, ממולאים מסוגים שונים כולל צמחוניים, קישים ופשטידות, מנות של עוף, בקר, דגים וטלה לצד סלטים ותוספות מגוונות. אפילו ישנן עוגות לסוף השבוע אותן ניתן לקחת הביתה. לי זה נשמע כמו מאה סיבות לקחת אוכל מוכן, כל מנה היא סיבה בפני עצמה, אבל האמת שמבחר המנות הוא רק אחת מ 4 סיבות לקחת אוכל מוכן.

2. המחיר

אם אינכם מעוניינים לבשל ורוצים לאכול אוכל טעים שבישלו במיוחד עבורכם אז הפתרון המשתלם ביותר הוא להזמין אוכל ביתי. כאשר מזמינים אוכל ביתי ניתן לבחור במספר רב של מנות ובמחירים סבירים. אם תזמינו אוכל ממסעדה תמצאו את עצמכם משלמים על מספר מצומצם של מנות סכומים הגבוהים בהרבה ממה שתשלמו על אוכל מוכן.

3. אירוח קל

 

מתוך 4 סיבות לקחת אוכל מוכן, עבורי זוהי הסיבה העיקרית. שלא תבינו לא נכון, אני מאוד אוהב לבשל אבל לפעמים להכין אוכל לכל המשפחה זה כל כך מייגע. לכל אחד יש את ההעדפות שלו, ולרצות את כולם זה פשוט בלתי אפשרי. כאשר מזמינים אוכל מוכן אני יכול בקלות להזמין 10 מנות שונות ולכל אחד יהיו כמה אפשרויות שהוא אוהב. ככה אף אחד לא יקופח.

 

4. משתלם גם בכמויות קטנות

 

קייטרינג הביתהמסתבר שלקחת אוכל מוכן הביתה משתלמת גם בכמויות קטנות לזוגות או רווקים. מכירים את זה שאתם רוצים להכין אוכל מסוים שאתם אוהבים, אתם יודעים שמדובר בעבודה רבה ותהליך ארוך לכן אתם מרגישים שאין טעם. הרי מדובר בארוחה לאדם אחד או שניים וזה מרגיש מיותר לטרוח כל כך הרבה בשביל כמות קטנה. אוכל מוכן לקחת פותר לכם את הבעיה. תוכלו לקחת מה שתרצו גם בכמויות קטנות. אתם פתורים לחלוטין מהטרחה הרבה הכרוכה בהכנת האוכל.

More
articles