מגשי אירוח זולים

Date

אוכל טעים ובריא נשמע כמו סיסמה מארץ רחוקה אבל אנחנו מביאים את זה לכאן, עד אליכם. אם זה הביתה, אם זה לעבודה ואם זה לכינוס באולם. שנים של ניסיון ושף שהתמחה במנות קטנות שכולן בריאות שלמה; ירקות, גבינות, לחם שיפון ואפילו קינוחים מתוקים. הכמות הקטנה היא גם ענין של בריאות טובה.

אל תסתכל בקנקן

ביקשנו להוזיל את הקייטרינג כדי להתאים אותו למצב הרוח של התקציבאית ושל הקופה הקטנה בעבודה. התקציבאית במקרה שלנו יכולה להיות גם המנהלת של הבית ואיתה באמת לא נרצה להסתבך בענייני עלויות. ביקשנו, אם כן, להוזיל את מגשי האירוח מבלי לפגוע בבריאות שלהם ומצאנו את ההוזלה בכלי ההגשה. במקום זכוכית או חרסינה הצלחנו להתאים את המנות הקטנות גם למגשי פלסטיק.

איך זה עובד?

סלטים קטנים מוגשים על מגשי אירוח זולים יותר כמו פלסטיק חד פעמי. כך גם קל יותר לפנות את שולחן ההגשה, הבופה בלשון מקצועית, כמו גם את שולחן הישיבות. מגשי אירוח זולים מונחים על השולחן וכל סועד לוקח לעצמו מנה קטנה בכל פלסטיק. המנות הקטנות מכונות "מנות אצבע" ובפעמים רבות אין צורך בכלי אוכל כדי ליהנות מן הטעם הנפלא שלהן. אפשר פשוט לאחוז אותן ביד.

סגנון אינו חייב להיות יקר

אמנם אוכל בריא הוא בדרך כלל כזה אבל באמצעות המגשים הזולים לאירוח הצלחנו להוזיל את הבריאות ולהביא אותה אל השולחן שלכם, המסיבה שלכם ואל הישיבה הבאה בעבודה.

איך להגיש את האוכל?

אפשר להניח מגשי אירוח זולים על גבי שולחן בצד או באמצע והאורחים נוטלים לעצמם מנות אצבע קטנות. כך הם יכולים לטייל בין שאר המוזמנים ולחוות את האירוע במלואו. דמיינו כוסות שמפניה על מגש שהמלצר מחזיק בידו. כך גם כאן, רק שכאן, שלא כמו עם השמפניה, כל מה שנלקח מן המגש הוא גם טעים וגם בריא. המנות שלנו קטנות ומתאימות לאכילה תוך כדי שיחת חולין או תוך כדי היכרות, בלי לשבת אל מול צלחת רצינית. כאן הכמות הקטנה שומרת על בריאות גדולה.

 

More
articles