אבקת חלבון סופר אפקט – האבקה שתשפר לכם את האימון

Date

אנשים שבונים שרירים, ספורטאים וכאלה שמתמידים ללכת לחדר הכושר – הם אנשים שחשוב להם להעלאות את מסת השריר שלהם ולעיתים גם את משקל גופם. בשל כך ישנם אבקות שונות המכילות חלבונים ברמה גבוהה שידועים כמסייעים לבניית מסת השריר. אותן אבקות הן אבקות שמשמשות כתוסף תזונה נהדר אותו נהוג לשתות לפני האימון.

בשנים האחרונות הפכה אבקת חלבון סופר אפקט לפופולאריות, וזאת בשל התכונות השונות ישי בה. האבקה מקבלת חוות דעת טובות של מתאמנים, וזאת בעיקר בשל היכולת שלה לספק אנרגיה של שעות מרובות לאחר האימון. אז מה צריך לדעת על אבקת חלבון סופר אפקט? כמה פרטים בהמשך.

מהי אבקת חלבון סופר אפקט?

אבקת חלבון סופר אפקט היא אבקת חלבון כשרה המיוצרת בארץ, והוא מכילה מאה אחוזים של אבקת חלבון עם 25 גרם של חלבון למנה. האבקה יעילה לעד 8 שעות אימון והיא מגדילה את מסת השריר, עוזרת לשקם את הגוף מפציעות, ומגבירה את האנרגיה של הגוף בין אימון לאימון.

מדוע האבקה הפכה לפופולאריות בקרב מתאמנים?

בשל הרצון של ספורטאים, מתאמנים ובוני שרירים לבנות מסת שריר במהירות, האבקה הפכה לפופולאריות וזאת בשל אחוזי החלבון הגבוהים שיש בה. בנוסף, האבקה ידועה ככזאת המתאימה למתאמנים שקשה להם להתאושש בין אימון לאימון, היא מעולה להקניית אנרגיה לאימוני אירובי, ומתאימה גם לאנשים שנמצאים בדיאטת פחמימות. בנוסף האבקה משלימה חוסרים שלא נצרכו בארוחות העיקריות, והיא מונעת את פירוק השרירים.

מתי וממלץ לצרוך את האבקה?

אבקת סופר אפקט חשוב לצרוך פעם אחת ביום לאחר אימון ופעם נוספת לאחר הארוחה. עם זאת רצוי לצרוך את האבקה בהתאם למסת גופכם ולשם כך יש להתייעץ בנוגע לכמויות עם תזונאי או מאמן כושר שמוסמך לתת ייעוץ כזה.

אחד היתרונות הבולטים של האבקה הוא שהיא מיוצרת במגוון טעמים כמו טעמי שוקו, וניל, קרם עוגיות, מוקה, שוקולד לבן בננה וריבת חלב. מה שהופך את הממתק לקינוח נפלא לאחר הארוחה!

More
articles