נעים להכיר- קורס להכשרת מדריכים לפילאטיס

Date

שמירה על גוף בריא היא אחת ההסכמות החברתיות הרווחות בימינו. יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של שמירה על גוף בריא ומקפידים על פעילות גופנית סדירה ורציפה שמטרתה לאפשר לגוף לשמר את חיוניותו. מעבר למראה החיצוני, פעילות גופנית נכונה טובה מסייעת לשיפור מצב הרוח, לשיפור פעולת מערכת העיכול ויש בה גם תרומה לתחושה הכללית שלנו. לא בכדי לאחר פעילות גופנית אפקטיבית ויעילה אנו חשים סיפוק, רגיעה ואורך רוח.

מה לומדים?

בעולם שבו יותר ויותר אנשים מבינים עד כמה חשוב לשמור על כושר גופני, כניסה לעולם הספורט כמורים או מדריכים נחשבת כניסה לעולם של קריירה מניבה, מכניסה ומספקת. יותר ויותר אנשים משתלבים בקורסים שונים כמו למשל קורס מדריכי פילאטיס או קורס מדריכיות פילאטיס שמכשירים אנשי מקצוע ללמד ולהעניק שיעורי פילאטיס במגוון דגשים. מדובר על קורס מרתק ומעניין שבו לומדים לא רק את רזי התחום המרתק פילאטיס אלא גם על אופן ביצוע התרגילים השונים.

אימון כושר קבוצתי

קורס מדריכי פילאטיס מכשירים

קורס מדריכי פילאטיס או קורס מדריכות פילאטיס יכול להתמקד במה שמכונה פילאטיס מכשירים או פילאטיס רצפה. מדובר על סוגים שונים של תרגול כאשר לכל סוג יש יתרונות וחסרונות. יתרון של קורס מדריכי פילאטיס שמתמקד בפילאטיס מכשירים הוא בכך שהתרגול בסוג זה של פילאטיס נחשב אפקטיבי למדי ומותאם להלכי הרוח של המאה ה- 21: מהיר יותר, אפקטיבי יותר ומשכך עשוי להשתלב בחדרי כושר רבים והביקוש עבורו הולך ועולה כל הזמן.

קורס מדריכי פילאטיס מזרון

מנגד, קורס להכשרת מדריכות פילאטיס מסוג מזרון מאפשר תרגול מעמיק יותק, עבודה על נשימות ואינו מצריך שום דבר פרט לחלל נעים ומזרון כדי לתרגל בו. למעשה בוגרי או בוגרות קורס להכשרת מדריכי פילאטיס מזרון יכולים לעבוד באופן עצמאי ולהתחיל לגבש סביבם קהל מתרגלים כבר מסיום הקורס לאחר קבלת התעודה. מדובר על קורסים שמכשירים מדריכים או מדריכות להיות אנשי מקצוע בתחום מוביל ומעבר לכך קורס כזה מאפשר להיחשף לעולם מרתק של הכרת הגוף והנפש גם יחד.
ככלל פילאטיס מתאים למגוון מצבים כמו למשל שיפור היציבה, חיזוק רצפת האדן, עבודה על שרירי הגב, עבודה עם נשים בהריון ועוד.

More
articles