אמיר פרלמן: צ'י קונג לשיפור היציבה – תרגול לחיים

Date

כחלק מהרפואה האלטרנטיבית שקיימת בעולמו, אנחנו יכולים לראות גם קורסים וסדנאות המתקיימות בתחום הצ'י קונג. לכן, אם גם אתם רוצים ללמוד משהו חדש, לשפר את היציבה שלכם ולהרגיש שאתם שולטים יותר בגוף שלכם ובחייכם באופן כללי, צ'י קונג לשיפור היציבה עם אמיר פרלמן – תרגול לחיים זו הבחירה הנכונה. מדובר למעשה על אומנות גוף הוליסטית שמבוססת על מגוון רחב של תרגילים פסיכופיזיים הכוללים, בין היתר, התייחסות גם ליציבה, לתנועה ואפילו לנשימה. כל אלה נעשים במטרה לקדם את הבריאות, הן ברמה הפיזית והן ברמה הרוחנית, מה שיכול לשפר את איכות החיים של כל אחד מאיתנו.

צ'י קונג

איפה כדאי ללמוד על התחום הזה?

בבואנו לדבר על צ'י קונג לשיפור היציבה – תרגול לחיים, אנחנו רואים שהיום יש כבר לא מעט מקומות שבהם ניתן ללמוד זאת והמוביל ביניהם הוא הלימוד של אמיר פרלמן. לכן עולה השאלה כיצד לבחור את המקום הנכון לעשות בו קורס או סדנה כזאת, כי מה פתאום שתתפשרו על מקום שלא יעניק לכם את הטוב ביותר? לכן, בין אם אתם חושבים על סדנה מזורזת ובין אם אתם מעדיפים לעשות קורס מעמיק, כדאי יהיה לבדוק:

  • מה שמו של בית הספר שאליו אתם פונים והאם יש לו מוניטין בתחום?
  • מיהם המורים שיעבירו לכם את התכנים?
  • כמה זמן נמשכים הלימודים?
  • איזה סוג של תעודה תקבלו בסוף החוויה הזאת?

שווה לבדוק כמה שיותר פרטים אודות המקום שאליו אתם נרשמים כי לרוב זה יגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים.

האם חוות הדעת חיוביות?

עוד נתון שתמיד יוכל לעזור לכם לבחור איפה לעשות קורסים כמו צ'י קונג או קורסים אחרים בתחום הזה, זו שאלת חוות הדעת. האם אנשים שכבר עשו את הקורס, או את הסנדה, במקום שאליו אתם רוצים להירשם יצאו מרוצים? האם הם יכולים להעיד על כך שעם כניסתו של הצ'י קונג לחייהם החיים שלהם באמת השתנו לטובה? אומנם זה נכון שלחפש חוות דעת ולעשות מחקר מקדים בנושא זה משהו שצריך להשקיע בו כמה רגעים, אך אתם תראו שזה ישתלם לכם כי כך תבחרו בית ספר כמו של אמיר פרלמן המוביל לתחום הזה.

עוד מידע תוכלו למצוא באתר https://www.mqgisrael.com/

More
articles