הצערת עור הפנים

Date

עור הפנים הוא המראה שלנו, הוא מלמד אותנו על התזונה שלנו ועל אורח החיים שלנו, על שעות השינה שלנו ועל מספר שעות העבודה שלנו, על התקשורת שלנו עם בני אדם ועם עצמנו. שלא כמו שאר אברי הגוף, עור הפנים הוא הגורם המרכזי שאנשים זוכרים מאתנו והפנים הן אלו המייצגות אותנו. עם השנים, רוב בני האדם עוברים תהליכים של הזדקנות העור בכל אזורי הגוף. גורמים נוספים משפיעים על עור הפנים כגון צלקות אקנה, כתמים המותירים צלקות, פגמים ועוד.

עור הפנים הוא כרטיס הביקור שלנו ולפיכך, יש לו חשיבות רבה. עור פנים בעל קמטוטים וצלקות משפיע על האופן שבו אדם חש לגבי עצמו ולעתים רבות – עור פנים מוזנח גורם לפגיעה בהערכה העצמית של האדם, לנטייה להתבודדות ולהסתרה מתמשכת של העור, לשימוש בקרמים רבים שלא תמיד מועילים אלא רק במעט. כל אלו מביאים לאורח חיים של הסתרה ושל בושה במראה עור הפנים.

הודות לטכנולוגיות מתקדמות הצערת עור הפנים הופכת בשנים האחרונות פשוטה יותר מתמיד וקלה ביותר לביצוע. ההחלמה מהירה וקלה כך שניתן לחזור לתפקוד מלא בתוך זמן קצר ביותר. בעבר הטיפולים להצערת עור הפנים כללו בעיקר טיפולים אצל קוסמטיקאית, קרמים שונים המבוססים על קולגן ומתיחה של העור, שימוש בחומרים כימיים אשר אפשרו את מתיחת שרירי הפנים ותהליכים אחרים אשר הביאו להקלה חלקית ולשיפור מסוים. יחד עם זאת, שיפורים אלו לא החזיקו מעמד במשך זמן והיו להם השפעות חלקיות ביותר. יתרה מכך, העלויות של טיפולים אלו היו גבוהות ביותר והצריכו השקעה רבה של זמן, משאבים כלכליים ותיזוזים רבים. 

בשנים האחרונות התפתחויות מרשימות בתחום הצערת עור הפנים מאפשרות הגעה לתוצאות מרשימות ביותר המפתיעות אפילו את הרופאים עצמם. שימוש בגלי רדיו להצערת עור הפנים וכן טכנולוגיות לייזר שונות מאפשרות חזרה של עור הפנים למראה ממוצק, חלק, בריא וצעיר, כשזמן ההחלמה קצר יותר מתמיד ופשוט ביותר. טכנולוגיות גלי הרדיו והלייזר מאפשרות טשטוש של צלקות ישנות, הסרת כתמים שאינם מוסרים באופן רגיל ובטיפולים שונים והצערה כללית של מראה עור הפנים.

More
articles