אבקות החלבון הפופולאריות ביותר בשוק

Date

אין ספק כי כל השוק של אבקות החלבון למיניהן הפך כבר ממזמן למיינסטרים בכל חדרי הכושר בארץ ובעולם. רוב המתאמנים מבינים שאין שום טעם להתאמן, מבלי לחזק את האימונים שלהם בתזונה בריאה ומאוזנת. כל מי שמעוניין להוריד את אחוזי השומן שלו, ובו בזמן להעלות את מסת השריר, חייב להקפיד על אימונים עצימים ומאוזנים. אך מעבר לכך, הוא חייב לדאוג לעצמו לכמות מספקת של חלבון אחרי כל אימון. היות ורוב האנשים לא מרגישים בנוח לרוץ אחרי האימון ישירות הביתה כדי להכין לעצמם חביתה מ 2 – 3 ביצים בתוספת של טונה וקוטג', הרוב יעדיפו את האופציה האלגנטית והזמינה יותר – שתיית שייק חלבון. ניתן היום למצוא כמות נכבדה של אבקות חלבון שונות, המספקות חלבון איכותי וזמין עבור הגוף. כדאי להכיר את אבקות החלבון הפופולאריות ביותר בשוק, על מנת לדעת מהן האופציות הטובות ביותר עבורכם.

אבקות חלבון פופולאריות

אבקות החלבון הפופולאריות ביותר בשוק – נעים להכיר

כאמור, השוק של היום מוצף בלא מעט אופציות שונות של אבקות חלבון איכותיות ומקצועיות. רוב אבקות החלבון מיוצרות על בסיס החלבון קוזאין, אשר מופק ממי גבינה. מי שבוחר להימנע מלקטוז או לחילופין, ממוצרים מהחי באופן כללי, יכול לבחור לעצמו אבקות חלבון טבעוניות המבוססות על חלבון הסויה והאפונה. כמו כן, ניתן למצוא אבקות חלבון כשרות, עבור כל מי שמקפיד על שמירת כשרות. אחת מאבקות החלבון הפופולאריות ביותר למשל, הינה אבקת חלבון איזו אלפא. אבקה זו מכילה פורמולה מנצחת, היות והיא מבודדת משומנים ומסוכרים ומאפשרת ספיגה מהירה והשפעה מורגשת על בניית מסת השריר. מדובר על חלבון המופק בתנאים המוקפדים ביותר, דבר שמבטיח התאוששות אופטימלית אחרי אימון, מרקם חלק וכמובן טעם נפלא. אופציה נוספת היא אבקת החלבון אלפא מיקס, המגיעה בטעמים מפתיעים כמו שוקולד  – קוקוס, עוגת גבינה, מאפה קינמון ועוד. מדובר על חלבון איכותי הנספג במהירות ומתהדר בכשרות עבור שומרי המצוות.

לסיכום, ניתן למצוא היום בשוק לא מעט אבקות חלבון פופולאריות, המכילות את כל חומצות האמינו ההכרחיות לגוף, מבטיחות ספיגה מהירה והתאוששות קלה יותר אחרי האימון.

More
articles