הלבנת שיניים טבעית

Date

החיוך שלנו הוא אחד הדברים ששמים אליהם לב במיוחד, תוך ששיניים לבנות ויפות המופיעות מתוך החיוך יכולות להעיד על אסטטיקה, יופי וטיפוח, תוך ששיניים לבנות מקנות מראה יפה ונקי.

בשל כך רבים מחפשים אחר הדרך להלבין שיניים אך לעשות זאת בצורה טבעית, וזאת משום שהלבנת שיניים באמצעות כימיקלים וצורות שאינן טבעיות, עלולות להזיק לשכבת הפלואוריד של השיניים ולגרום להחלשתן.

אז אם אתם מעוניינים להלבין שיניים בצורה טבעית, כדאי שתשימו לב לרשימה הבאה שמונה את השיטות להלבנת שיניים טבעית. אז כיצד עושים זאת? להלן הרשימה.

צחצוח שיניים עם משחת שיניים טבעית –  אחת הדרכים לשמור על שיניים לבנות היא באמצעות צחצוח שיניים בתכיפות של פעמיים ביום לפחות. את השיניים יש לצחצח בתנועות מעגליות, תוך הקפדה על הגעה אל השיניים הפנימית והחיצוניות. את השיניים ניתן לצחצח באמצעות משחת שיניים רגילה או משחה טבעית שכיום ניתן להשיג בחנויות הטבע השונות.

חוט דנטלי – דרך נוספת לשמור על שיניים לבנות היא באמצעות חוט דנטלי. העברת חוט דנטלי בזהירות בין השיניים לפני השינה, תגן על החניכיים שלכם, ותסייע לכם לשמור על שיניים נקיות ולבנות.

סודה לשתייה – צחצוח השיניים באמצעות סודה לשתייה מסייע לשמור על שיניים לבנות ויפות. סודה לשתייה מכילה בתוכה חומרים מבהירים ולכן היא טובה לניקוי כתמים. כדי לצחצח יש לערבב סודה לשתייה עם משחת שיניים, לצחצח ולירוק. עם זאת חשוב לא להרבות בפעולה זאת משום שהאבקה בשימוש תכוף עלולה לשחוק את השיניים.

לעיסת בזיליקום – דרך נוספת להלבין שיניים וגם לשמור על ריח טוב מהפה, היא באמצעות לעיסת בזיליקום. לעסו בזיליקום טרי בכל יום ותוכלו ליהנות מריח נעים, ופה רענן.

תפוח ירוק – גם תפוח ירוק הוא אמצעי נהדר להלבנה וניקוי השיניים. התפוח מכיל בתוכו המגלובין שמלבין את השיניים תוך שלעיסת התפוח מעולה לעיסוי החניכיים.

אכילת תותים – דרך מתוקה להלבין שיניים היא באמצעות אכילת תותים. התותים אותם ניתן להעביר על גבי השיניים או אפילו לשים על המברשת, או פשוט לאכול, הינם בעלי חומצה הומאלית שמסירה את הכתמים מהשיניים.

הלבנת שיניים באמצעות כורכום – דרך נוספת להלבין את השיניים היא באמצעות כורכום טרי. הכורכום למרות היותו תבלין כתום, הוא דווקא כזה שמלבין את השיניים וזאת באמצעות ליטוש אימייל השן: מה שגורם לניקוי כתמים כהים מהשיניים. כדי להשיג תוצאות מרביות יש לערבב את הכורכום עם שמן קוקוס ולמרוח על השיניים כמו שמורחים משחה, תוך שטיפה השיניים לאח ר מספר שניות.

More
articles