הקשר בין הצרת היקפים לצלוליט

Date

בעולם שבו הרזון נחשב לשיא היופי, כל אישה חולמת להיפטר מכמה עודפי שומן מציקים. לכן, היא מקפידה לשמור על תזונה מאוזנת והולכת לחדר כושר. עם זאת, גורמים שונים עלולים לחבל ברצונה של האישה להיות רזה וחטובה. גורמים אלה יכולים להיות עבודה תובענית הכוללת בעיקר ישיבה ממושכת מול מחשב, כמו גם ההתבגרות הטבעית, גיל הזקנה שעושה את שלו. השומן המצטבר באזורי הגוף השונים נקרא צלוליט, וממנו לא ניתן להיפטר בדרך הרגילה.

הצרת היקפים כפתרון לצלוליט

היום, בזכות השיטות הטכנולוגיות המתקדמות, ניתן להגיע למצב של הצרת היקפים. אחת השיטות היא שאיבת שומן בלתי רצוי. על מנת לבצע הצרת היקפים ממוקדת, משתמשים המטפלים באולטרסאונד על מנת למקם את הצלוליט ולהיפטר הצרת היקפיםממנו בבוא העת.

להכיר את שיטות הטיפול בצלוליט

קיימות שיטות טיפול רבות ושונות שנועדו להילחם בצלוליט. אלה כמה מהן:

  • ניתן לפרק את רקמת הצלוליט באמצעות שימוש בגלי רדיו המפיקים גלי חום וממיסים את תאי השומן הסוררים.
  • דרך נוסף הפועלת בדומה לאולטרסאונד היא שבירת הרקמות של הצלוליט.
  • ניתן לטפל בצלוליט באמצעות חבישה. המטפל משתמש בתחבושות מיוחדות שנועדו לאפשר לגוף להתגבר על הבעיה.

דברים נוספים שכדאי לדעת על הצרת היקפים

ישנם אזורים המתאימים במיוחד לביצוע הצרת היקפים, והם ירכיים, זרועות, מותניים, סנטר או בטן. על מנת להגיע לתוצאות הרצויות, מומלץ לעבור כ-12 עד 18 טיפולים במרווחים שנקבעים מראש על ידי המטפל. מרווחי זמן אלה מותאמים לכל מטפל בהתאם לנתוניו האישיים. על כל פנים, כאשר מעוניינים לבצע ניתוח להצרת היקפים, יש צורך לבדוק שאכן מדובר בקליניקה טובה ואיכותית שיש לה ניסיון רב בתחום.

מדוע כדאי לבצע הצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים חשובים מאוד למראה החיצוני של האדם, ובייחוד למראה החיצוני של האישה, שכן אותה מעודדים לשמור על היופי מגיל צעיר מאוד. טיפולי הצרת היקפים נועדו לאפשר לכל אישה לנהל אורח חיים בריא ועליז מבלי להתבייש בגופה. לאחר הטיפול, היא תוכל להוציא את החולצה מהארון, שעד עכשיו הייתה תלויה לה אי שם בין הבגדים מכיוון שהייתה קצרה מדיי.

More
articles