ניתוח פלסטי – האם כדאי לי לעשות אותו?

Date

בין אם אתם רוצים לעשות עיבוי שפתיים, ניתוח הקטנת חזה, תיקון פלסטי של האף או כול ניתוח אחר הרי שעליכם להחליט מתי, היכן וכיצד לעשות את הניתוח. אין ספק כי כיום טרנד הניתוחים הפלסטיים תפס את החברה הישראלית והרבה יותר ישראלים עורכים ניתוחים פלסטיים. אין ספק גם כי החברה הרבה יותר סבלנית לניתוח פלסטי וכיום אף אחד לא מסתכל על מנותח בעין עקומה. על כן לא נראה כי יש מניעה אמתית לקיים ניתוחים פלסטיים. אך הדבר הכי חשוב שיש לזכור כאשר עושים ניתוח פלסטי הוא העובדה שמדובר בניתוח שאינו הפיך. כלומר אתם לא תוכלו לחזור למראה הקודם שלכם לפני הניתוח. על כן חשוב מאוד לחשוב היטב כיצד לבצע את הניתוח והאם זה כדאי לי. רק לאחר מחשבה עמוקה תוכלו להיות בטוחים כי הניתוח הפלסטי משתלם לכם.

חשיבות המנתח שיעשה את הניתוח

כאשר עושים ניתוח פלסטי ובין אם מדובר על הגדלת חזה, עיבוי שפתיים או אפילו בוטוקס, ישנם מספר דברים שאנחנו חייבים לחשוב עליהם. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לחשוב עליו הוא זהות המנתח שיבצע את הניתוח. חשוב מאוד להבין כי יש משמעות עצומה למנתח שלכם והוא אשר יקבע האם הניתוח שלכם יהיה מוצלח או לא. על כן השקיעו מאוד בבחירת המנתח שלכם והקפידו להבטיח כי הוא עומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אל תתביישו לשאול את המנתח האם הוא כבר ערך ניתוח דומה בעבר והאם אתם יכולים לסמוך עליו שיבצע את הניתוח בצורה האיכותית ביותר שיש.

כיצד אדע מה כדאי לי לנתח?

לעתים אנחנו יודעים כי אנחנו רוצים לעבור ניתוח פלסטי, אך אנחנו לא בדיוק בטוחים מה כדאי לי לנתח. במצב כזה אתם יכולים לפנות אל המנתח הפלסטי ולהתייעץ עמו מה כדאי לשנות בגוף. למנתחים יש ניסיון עשיר במצבים כאלה והם יוכלו לייעץ לכם בצורה הטובה ביותר. לצד זאת ניתן להתייעץ גם עם חברות קרובות ואפילו בני משפחה. כך תהיו בטוחים כי אתם עושים את הניתוח שרציתם.

More
articles