לייזר פוטונה 4d

Date

לייזר פוטונה 4d הינה שיטה ייחודית להצערת עור הפנים, המאפשרת חזרה לחיים דינמיים ומעניינים בתוך זמן קצר, וזאת ללא כל נזק לעור. יתרה מכך, הלייזר פוטונה 4d מבוססת על שילוב של ארבע שיטות שונות המאפשרות הגעה לשכבות פנימיות בעור הפנים, מבלי לפגוע באפידרמיס כלל.

Piano, Smooth, Frac3 ו- SupErficial הן ארבע שיטות שחברו להן יחדיו על מנת להביא לתוצאה הטובה ביותר בעת ביצוע ניתוח של הצערת עור הפנים. השילוב הייחודי בין ארבע השיטות הופך את הטיפול לייחודי ויחיד במינו – כך, עור הפנים זוכה לעידוד הקורא לו להגביר את ייצור הקולגן ובכך – לשמר את מראה עור הפנים למשך שנים רבות. הקולגן הוא חלבון חשוב בבניית העור ובשימורו, כך שהוא מעניק לעור מראה מוצק, בריא, גמיש ומתוח יותר. 

יתרונות ייחודיים לשיטה

שלא כמו בשיטות אחרות המצריכות המתנה ו/ או זמן הסתגלות של העור, בשימוש בלייזר פוטונה d4 ניתן לראות תוצאות בתוך זמן קצר ביותר. זאת, בשל שילוב של מספר חומרים בעלי יעילות גבוהה הפועלים בתוך השכבות העמוקות ביותר של עור הפנים ומביאות לתוצאות נראות לעין בתוך זמן קצר ביותר. השינויים הניכרים בתוך הזמן הקצר הזה נותרים למשך זמן רב, כך שניתן ליהנות מהם במשך שנים מספר לאחר הטיפול כשהעור חלק ונעים למגע.

אם עד היום התוודעתם לטיפולי פנים המבוצעים במשך שעות ספורות וחשבתם שמדובר בזמן קצר 0 לייזר פוטונה d4 תפתיע אתכם. השיטה מאפשרת טיפול המתקיים ב-20 דקות ומביא לתוצאות מרשימות ביותר. יתרה מכך, אין צורך בזמן רב של התאוששות וניתן לחזור לתפקוד מלא באופן מידי.

הטיפול באמצעות לייזר פוטונה d4 מבטיח עור פנים מוצק, חלק, גמיש ונעים למגע וכן העלמה של קמטים בתוך זמן קצר ביותר. הגוון המוענק לפנים לאחר ביצוע הטיפול הוא אחיד, מלא חיים, דינמי וצעיר, כך שלא תפסיקו לקבל מחמאות מהסביבה. על מנת לבחון את שיטת הטיפול ותכנית הטיפולים המתאימה ביותר חשוב לקבוע פגישה עם איש מקצוע ולקבל פרטים על אפיקי הטיפול השונים.

More
articles