איך תדעי אם את צריכה מתיחת פנים

Date

אין זה סוד שבשני העשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות פריחה בתחום של ניתוחים אסתטיים, בעיקר בקרב נשים מבוגרות אשר מבקשות לשמר את המראה הצעיר או לרענן את המראה שלהן במטרה להרגיש יותר צעירות.

אחת הדוגמאות הבולטות בתחום הוא ניתוח מתיחת פנים. ניתוח אשר בעבר היה נחשב לאחד הניתוחים האסתטיים המסובכים ביותר ובמהלך השנים, הומצאו טכניקות שונות אשר הפכו אותו להרבה יותר פשוט וקל. צריך לציין, שניתוח מתיחת פנים הוא אחד מהפתרונות האפשריים שנשים מבוגרות בוחרות בו בשביל ליהנות ממראה פנים צעיר ורענן יותר. לצד פתרון זה ניתן למצוא פתרונות של הזרקה וטיפולים אסתטיים אחרים שמטרתם להסיר קמטים וליישר את העור.

עם זאת, ניתוח מתיחת פנים נחשב הרבה פעמים לאפשרות הרבה יותר אידיאלית בזכות העובדה הפשוטה שהתוצאות לא נעלמות, זאת להבדיל מטיפולי הזרקה אשר עם הזמן יש צורך לחדש אותם, אחרת קמטים חדשים מופיעים על הפנים ומחזירים את המראה הישן, אותו הן ביקשו להעלים מהפנים.

מתי נהוג לעשות ניתוח מתיחת פנים וכיצד מתמודדים איתו

רצוי לעשות ניתוח מתיחת פנים כשמופיעים קמטים בפנים אשר משנים באופן משמעותי את מראה הפנים. רצוי שלא לעשות מתיחה בקמט הראשון שמופיע, אך גם לא לחכות שכל הפנים יהיו חרושות קמטים בשביל לעשות את הניתוח.

ניתוח מתיחת פנים, כידוע, הוא פרוצדורה לא פשוטה במהלכה מסירים עודפי עור ושומן מהפנים ובכך מאפשרים ליישר את הפנים מאזור הלחיים למטה. הרופא יקפיד שהניתוח יתבצע בכל חלקי הפנים, כך שלא יווצר מצב שחלק מסוים יהיה חלק בעוד חלק אחר פחות. לפני ביצוע הניתוח, הרופא יסביר לך מה הוא מתכוון לעשות וכיצד. בשלב הזה מוטב שכל שאלה שיש לך, תעלי בפני הרופא ותצפי לתשובה.

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח שדורש זמן, גם לפני הניתוח מדובר בתהליך הכנה וגם אחרי יש צורך בזמן התאוששות. חשוב לקחת את זה בחשבון, מאחר וזה יכול להשפיע ברמה כזו או אחרת על שגרת החיים. מן הסתם, ככל שתידרשי להשקיע יותר זמן בניתוח, כך תצטרכי לשנות יותר את שגרת החיים שלך עד שתתאוששי ממנו לגמרי ותוכלי לחזור אליה, עם פנים רעננות וצעירות.

 

More
articles