איך תדעי אם את צריכה מתיחת פנים

אין זה סוד שבשני העשורים האחרונים, אנחנו יכולים לראות פריחה בתחום של ניתוחים אסתטיים, בעיקר בקרב נשים מבוגרות אשר מבקשות לשמר את המראה הצעיר או לרענן את המראה שלהן במטרה להרגיש יותר צעירות.

אחת הדוגמאות הבולטות בתחום הוא ניתוח מתיחת פנים. ניתוח אשר בעבר היה נחשב לאחד הניתוחים האסתטיים המסובכים ביותר ובמהלך השנים, הומצאו טכניקות שונות אשר הפכו אותו להרבה יותר פשוט וקל. צריך לציין, שניתוח מתיחת פנים הוא אחד מהפתרונות האפשריים שנשים מבוגרות בוחרות בו בשביל ליהנות ממראה פנים צעיר ורענן יותר. לצד פתרון זה ניתן למצוא פתרונות של הזרקה וטיפולים אסתטיים אחרים שמטרתם להסיר קמטים וליישר את העור.

עם זאת, ניתוח מתיחת פנים נחשב הרבה פעמים לאפשרות הרבה יותר אידיאלית בזכות העובדה הפשוטה שהתוצאות לא נעלמות, זאת להבדיל מטיפולי הזרקה אשר עם הזמן יש צורך לחדש אותם, אחרת קמטים חדשים מופיעים על הפנים ומחזירים את המראה הישן, אותו הן ביקשו להעלים מהפנים.

מתי נהוג לעשות ניתוח מתיחת פנים וכיצד מתמודדים איתו

רצוי לעשות ניתוח מתיחת פנים כשמופיעים קמטים בפנים אשר משנים באופן משמעותי את מראה הפנים. רצוי שלא לעשות מתיחה בקמט הראשון שמופיע, אך גם לא לחכות שכל הפנים יהיו חרושות קמטים בשביל לעשות את הניתוח.

ניתוח מתיחת פנים, כידוע, הוא פרוצדורה לא פשוטה במהלכה מסירים עודפי עור ושומן מהפנים ובכך מאפשרים ליישר את הפנים מאזור הלחיים למטה. הרופא יקפיד שהניתוח יתבצע בכל חלקי הפנים, כך שלא יווצר מצב שחלק מסוים יהיה חלק בעוד חלק אחר פחות. לפני ביצוע הניתוח, הרופא יסביר לך מה הוא מתכוון לעשות וכיצד. בשלב הזה מוטב שכל שאלה שיש לך, תעלי בפני הרופא ותצפי לתשובה.

ניתוח מתיחת פנים הוא ניתוח שדורש זמן, גם לפני הניתוח מדובר בתהליך הכנה וגם אחרי יש צורך בזמן התאוששות. חשוב לקחת את זה בחשבון, מאחר וזה יכול להשפיע ברמה כזו או אחרת על שגרת החיים. מן הסתם, ככל שתידרשי להשקיע יותר זמן בניתוח, כך תצטרכי לשנות יותר את שגרת החיים שלך עד שתתאוששי ממנו לגמרי ותוכלי לחזור אליה, עם פנים רעננות וצעירות.

 

אביזרים ואקססוריז למטבח אוכל לאירועים הרזיה טיפוח הגוף כללי מזונות בריאים מסעדות ובתי קפה פעילות גופנית קורסים לבישול רפואה משלימה תזונה ובריאות
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סלט בהרכבה
יש משהו שונה בהזמנת סלט בהרכבה אישית. נכון, העיקר זה לאכול כמה שיותר פירות וירקות לשמירה על הבריאות אך...
קרא עוד »
ספט 23, 2020
פחי אשפה– הפתרון לזיהום ברשויות המקומיות
אף אחד לא אוהב לכלוך, זוהי עובדה מוגמרת שלא ניתנת לוויכוח. אין כל ספק כי אנחנו לא היינו רוצים לשהות...
קרא עוד »
ספט 27, 2017
סלסלת פירות לראש השנה
החג היהודי החשוב ביותר הוא ראש השנה. זהו זמן להרהור והתבוננות על השנה החולפת ולהתחלות חדשות. ראש השנה...
קרא עוד »
מרץ 20, 2023