כיצד גיינר מעלה מסת שריר

Date

אם אתם ספורטאים ומתאמנים אשר רוצים להעלות את מסת השרירים שלכם – חשוב שתכירו אבקת חלבון בשם גיינר אשר תסייע לכם להעלות את מסת השריר. אבל מה זה גיינר? מה יש באבקה זאת? וכיצד הוא מעלה את מסת השריר? כל המידע בהמשך.

גיינר

לפני הכל – מה זה גיינר?

גיינר היא אבקה העשויה 80 אחוזים של מי גבינה המכילה מספר מועט של קלוריות והיא מספקת למתאמנים חלבונים על בסיס קבוע. האבקה מסייעת לספק חלבונים בצורה ישירה אל השרירים – כאשר חלבונים הם אלה המסייעים להעלות את מסת השריר.

אבקות חלבון מסוג זה  מסייעות למי שלא מצליח לצרוך את כל מנות החלבון שלו במהלך השבוע  ובזמן הארוחות והוא יכול לקבלת תוסף תזונה מעולה אשר אותו ניתן לצרוך בצורה אבקה שהופכת למילק שייק לפני אימון ולאחריו.

חשוב לדעת כי חלבון גם מעלה את מסת השריר אך גם מסייע לקבל את האנרגיה הנחוצה לפני האימון, כאשר בשל כך רבים המתאמנים והספורטאים צורכים את האבקה לפני האימון ובסיומו.

בנוסף הגיינר עוזר לבנות שריר באמצעות אנרגיה חיונית יותר הבנויה על חלבון ולא על שומן ובכך הוא מסייע בתהליך חיטוב הגוף, בניית מסת שריר וקבלת אנרגיה בריאה יותר לגוף.

איזה סוגים של גיינרים יש?

כיום ישנן מגוון סוגים של אבקות חלבון המתאימות למתאמנים ולאנשים אשר צריכים להעלות במשקל. האבקות חלביות, טבעיות, יש כאלה שמתאימות לטבעוניים ללא רכיבים מהחי וישנן אף אבקות המתאימות לסוכרתיים.

את האבקות מכינים בשילוב של מים או חלב תוך צריכת מילקשייק שעשוי מאבקת חלבון בשלל טעמים טעימים ומספקים.

אבקת חלבון מספקת השפעה חיובית על גוף המתאמן, בזמן שהיא מושתת על מי גבינה, תוך שהגיינר הלוא הוא אבקת החלבון מסייע לבנות תאים חדשים ורקמות. בנוסף האבקה מכילה ויטמין B 12 , אבץ, ברזל, ושאר תוספי תזונה חיובים וכאלה שנחשבים בריאים ביותר לגוף.

אז אם אתם רוצים להרגיש אנרגטיים, חטובים ובריאים יותר – זה הזמן לצרוך אבקת חלבון מסוג גיינר.

More
articles