5 שיטות מומלצות לניקוי רעלים מהגוף

Date

מרגישים שהגוף שלכם מתחיל לאותת לכם שכבר קשה לו? זה בדיוק הזמן לעזור לו להתנקות מרעלים! כאן נסביר על השיטות המומלצות ביותר של ניקוי רעלים מהגוף!

ניקוי רעלים כללי

השיטה הראשונה שנעסוק בה היא שיטה, שמטרתה היא לעשות ניקוי כללי של הגוף. שיטה זו מתמקדת בהימנעות מכל מה שעלול להזיק לגוף כדוגמת מזונות מעובדים, מזונות אלרגניים, מזונות עתירי מלח, סוכר או קפאין וכדומה. לעתים יש גם המלצה על הימנעות מתרופות מסוימות ובמקרה כזה מומלץ כמובן להתייעץ עם רופא לפני ביצוע הימנעות זו.

צומות מבוקרים

שיטה זו של ניקוי רעלים מתמקדת במתן אפשרות לגוף לנקות את עצמו באמצעות צומות. הצום יכול להיות של ימים בודדים ועד לשבועות ספורים. לעתים מדובר על הימנעות ממזון באופן כללי ורק שתיית מים ולעתים מדובר על החלפת המזון הרגיל במיצים מסוימים. מה שבטוח הוא, שבשיטה זו חשוב להקפיד על פיקוח ובקרה צמודים וכל הזמן להקשיב לגוף ולוודא, שאכן מועילים לו ולא מזיקים לו.

מונודיאט

שיטה זו מתמקדת באכילת מזונות מסוג אחד בלבד כדוגמת אורז או מיצים וכדומה. שיטה זו מתאימה רק למי שמסוגל להתמיד באכילת מזון אחד בלבד במשך כל תקופת הניקוי. תקופה זו יכולה להימשך בין ימים ספורים ועד לשבועות ספורים.

Raw food

שיטה זו דוגלת באכילת מזונות צמחיים שאינם מבושלים, אלא כשהם נאים בלבד. ניתן להקפיץ את המזון מעט או להנביט אותו. כמו כן, על פי שיטה זו יש להפריד בין המזונות השונים כמו הפרדה בין סוגי הפירות והירקות במהלך הארוחות עצמן.

שילוב עם אירידיולוגיה

מדובר על שיטת ניקוי רעלים המשלבת בתוכה גם שימוש באירידיולוגיה. שיטה זו מתאימה בעיקר למי שמעוניין לנקות את המעיים וליהנות מניקיון זה גם בחלקים אחרים בגוף כדוגמת כליות, כבד, כיס המרה ועוד. בשיטה זו משתמשים גם בשילוב עם צמחי מרפא בהתאם לצורך של המטופל ואת הצורך האמיתי מאתרים באמצעות שיטת האירידיולוגיה, שמשמעותה אבחון על פי העין.

More
articles