כיצד אפשר לטפח את עור הגוף?

Date

עור הגוף שלנו עליו להיות מטופח עד כמה שניתן וזאת בעיקר כדי שנוכל לשמור על המראה הצעיר שלנו וליהנות מעור נעים וחלק בכל שעות היום, בכל עונות השנה.

כיום ישנם כמה דרכים ליהנות מעור נפלא בכל חלקי הגוף הכוללים ידיים, רגליים, צוואר שכמות ועוד. אבל כיצד אפשר לטפח את עור הגוף ולהקנות לו מראה נעים וחלק? כמה טיפים בהמשך.

פילינג סוכר ולימון – אחת הדרכים לשמור על עור הגוף נעים וחלק היא באמצעות הנחת פילינג טבעי על הגוף. באמצעות ערבוב מיץ לימון טרי עם סוכר ניתן לקבל תערובת פילינג טבעית אותה ניתן למרוח על עור הפנים, הצוואר הרגליים והידיים וליהנות מגוף חלק ותחושה נעימה. בנוסף באמצעות הפילינג הביתי ניתן להעלים כתמים וקמטוטים קטנים בעור.

הגנה מפני השמש – כדי שברגליים לא יופיעו נימים, כדי שהגוף לא יחלה ועור הגוף יישאר בריא חשוב להגן על הגוף מפני השמש. ביציאה לשמש חבשו כובע רחב שוליים, ומרחו על הגוף מקדם הגנה מפני השמש.

העלמת נימים ברגליים – רבים האנשים אשר מעדיפים ליהנות מרגליים חלקות ולכן הם מבצעים העלמת נימים ברגליים. תהליך זה נועד להקנות לרגליים מראה חלק וללא נימים כחולים או אדומים אשר מופיעים על הרגליים בבשל מאמץ והשנים שעברו. העלמת נימים ברגליים המתבצעת על ידי המומחים: תקנה לרגליים שלכם מראה רענן ונעים.

מריחת קרם גוף – כדי שהעור שלכם לא יתייבש מומלץ למרוח קרם גוף על בסיס קבוע. השתמשו בקרמים איכותיים להזנת העור ובחרו בכאלה שמכילים גם וזלין להעמקת הלחות בעור.

מניעת ייבוש הגוף במים – מקלחת היא דבר נפלא שגם מרענן אותנו, אך גם מנקה את הגוף מפני חיידקים. עם זאת ריבוי במקלחות עלול לייבוש את העור, ולכן מומלץ להקפיד על שתי מקלחות ביום, בבוקר ובערב ומריחת קרם לחות במדיה והעור מתייבש עקב המקלחות המרובות.

לסיכום הגוף שלנו יכול להיות יפה ומטופח אם נשקיע בו, ולכן זה הזמן להיעזר גם במומחים לקבלת מראה גוף נעים ומושלם!

More
articles