היתרונות של טיפול דינמי ממוקד

Date

טיפול דינמי ממוקד הוא טיפול אישי בו מתבצעת סריקה עם המטופל על אורח חייו. הסיבה לכך היא העובדה שהוא אינו מרוצה מהלך חייו. קשה לו להיות ממוקד ולשים את האצבע איפה הוא לא מרוצה אם מדובר בעבודה שאינה מספקת אותו, משהו הקשור למשפחתו, עניין הקשור בלימודיו או כל נושא אחר.

בגדול, הוא לא מרוצה ולכן מחפש שינוי אשר יוביל אותו להכיר בדברים הטובים הקיימים בחייו ולבצע שינויים במקומות אשר בהם הוא זקוק לשינוי מסוים אשר יגרום לו לתחושה טובה.

התשובות נמצאות אצל המטופל אך יש לבצע חפירה מעמיקה ושיחות ברבדים השונים כדי לעלות על מקור הבעיה או הבעיות.

טיפול דינמי ממוקד

טיפול דינמי ממוקד הוא אחת משכבות הפסיכותרפיה המיישמת טיפול נפשי אשר במקרים רבים מצליח ליצור שינויים ותהפוכות אצל חלק מהמטופלים. קראו גם על טיפול בדכאון באתר הזה.

המטרה הראשונית היא שהמטופל יאמין בטיפול ויבין שאפשר לסייע לו בתהליך מסודר בו יעברו יחד על תחומים רבים אשר בהם הוא עוסק, או יחזרו אחורה ויפתחו מצבים אשר חווה בילדותו, בתקופת הצבא או כשהיה בחו"ל. נקודות המפתח הללו הן הבסיס להגשת הסיוע אשר לו זקוק המטופל.

הטיפול הנקודתי בנושאים אשר מפריעים לו בחייו העכשוויים יסלול את הדרך להגברת הדימוי העצמי והביטחון העצמי. לא כל אדם מסוגל לבצע שינויים תהומיים בחייו אך אם הוא בעל רצון חזק ומוטיבציה, הדבר בהחלט אפשרי.

יהיה עליו לבצע כמה שינויים בחשיבה הבסיסית שלו כדי ללכת בנתיב החדש שאותו יבחר כיוון שכעת הוא מאמין שהוא מסוגל לכך.

ע> וד על טיפול דינמי ממוקד בלינק https://www.yoavarielevy.co.il/dynamic-treatment-jerusalem

שמחת חיים הוא חלק חשוב מהטיפול

אדם שאינו מרוצה מהתפקוד של עצמו בחיים האישיים, עם החברים, המשפחה, העבודה ועוד נמצא במלכוד ודבר זה יוצר מצב בו הוא מכונס בתוך עצמו, אינו מדבר עם הקרובים אליו בפתיחות ולמעשה רב עם עצמו כל הזמן.

כדי לצאת מהלופ הזה, עליו להכיר בעובדות שמנעו ממנו להיות מרוצה מעצמו ולכן היה ללא שמחת חיים. כעת יבצע תמורות על פי הכוונה שיקבל מהמטפל ויגיע למקומות הרבה יותר טובים עבורו.

More
articles