כיצד מתמודדים עם בעיות עור?

Date

בעיות עור ישנן רבות ביניהן: אקנה, אקזמה, אסתמה של העור, פסוריאזיס וכדומה. על מנת להתמודד עם בעיות העור, חשוב לדעת כיצד לטפל באופן מקצועי, וזאת משום שבעיות בעור הן כאלה שגם מציקות ומגרדות, ויכולות אפילו להכאיב. הן פוגעות במראה החיצוני, וחשוב לטפל בהן על מנת שלא יתפתחו לזיהומים ודלקות.

אז כיצד מתמודדים?

אבחון – אם יש לכם בעיות עוד כמו גירודים בעור, אדמומיות, שלפוחיות, כתמים ופצעים סגולים ואדומים ועוד: ייתכן שאתם חולים במחללת עור. על מנת לאבחן, חשוב מאד לגשת לרופא עור ולהבין מהי הבעיה וממה היא נובעת. בנוסף, יש לפנות לטיפול בבעיות עור ברפואה המשלימה שבעזרתה ניתן לאבחן את אורח החיים ולהבין מה הוא הטריגר שמעורר את אותן בעיות.

טיפול – לאחר שאתם יודעים מהי מחלת העור וממה היא נובעת, חשוב לדעת לטפל בה. טלו את התרופות או את המשחות שנועדו לסייע בבעיה, ואם אתם לא רוצים לקחת תרופות חזקות, תוכלו לפנות לרפואה המשלימה כדי לנסות ולהפטר מבעיות העור. ברפואה הסינית למשלך ניתן להפטר מבעיות עור על ידי דיקור סיני, משחות טבעיות שנרקחות לפי סוג המחלה שלכם, וצמחי מרפא.

שמירה על אסתטיקה – חשוב לשמור על אסתטיקה באופן כללי. אווררו את הבית, החליפו מצעים באופן תכוף, השתמשו במגבות נקיות בכל יום לניגוב הגוף, והקפידו לשמור על עור פנים וגוף נקי בכל זמן. בכך תפחיתו זיהומים שנגרמים ממחלות עור.

אורח חיים – חשוב לנהל אורח חיים שמתאים למיגור בעיית העור שלכם. אורח חיים שכולל אכילה נכונה, הימנעות מסטרס ולחצים, היפטרות מהרגלים שונים שמעוררים את מחלות העור וכדומה – ייסעו לכם להפטר מהבעיה בצורה טובה יותר. התייעצו עם מטפל ברפואה הסינית על מנת לאבחן ולהבין כיצד תוכלו לשנות את אורח חייכם לטובה.

לסיכום, אם אתם סובלים מגירודים בעור, אדמומיות וכאב, אסטמה של העור, ומחלות שונות –  חשוב מיד לפנות לטיפול ולא להזניח, שכן הזנחה תגרור החמרה במצבה של מחלת העור והיא עלולה לגרום לדלקות וסיבוכים.

More
articles