ריפוי מחלות בעזרת אנרגיות – האם זה אפשרי?

Date

אחת הטענות הידועות היא, שהעולם עובד על פי אנרגיות. ככל שהאנרגיה היא הרבה יותר חזקה וחיובית, כך יש יותר סיכוי שהדברים יעבדו כמו שצריך, בצורה חיובית, בצורה הרמונית וניתן להגיע לתוצאות טובות ומדויקות. מן הסתם, זה עובד גם הפוך, אם האנרגיה היא שלילית אז הדברים יעבדו בצורה לא נכונה, לא מדויקת, בצורה לא טובה.

בדרך כלל כשמדברים על אנרגיה, מדברים על מכשירי חשמל למיניהם, מוצרים שונים, אם הם מצליחים לספק אנרגיה זה אומר שהם יכולים לעבוד ואם לא, אז הם מקולקלים ולא מסוגלים לספק את התשואה שאנחנו מחפשים.

הדבר דומה גם לבני אדם. ההנחה היא שאנשים הם יצורים שלמים ולא אוסף של תסמינים אשר יוצר מחלה או כל דבר אחר. לכן, כשאנחנו מסתכלים על בני אדם, עלינו לחשב את כל מה שמאפיין אותם, החל ממצבם הפיזי, הפסיכולוגי, אנרגטי, חברתי ועוד. מכאן הם מספקים את האנרגיות שלהם, מכאן נקבע אם מצבם טובם או לא, אם ניתן לרפא אותם או לא.

בשביל להגיע למצב של ריפוי יש צורך להגיע לכדי איזון, לכדי נקודה הרמונית, בה כל המערכות יכולות להתחבר ביחד. לכן, אם רוצים להבריא צריך להביא את האנרגיות של הגוף לנקודה מאוזנת, לנקודה בה כל האנרגיות נעות לכיוון החיובי, הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הנפשי. למדו כיצד ניתן להגיע לאיזון מוחלט בעזרת עמוד הפייסבוק של אורן זריף, שם תמצאו שלל עצות והכוונה.

האם אנרגיות באמת יכולות לרפא?

הנחת המוצא היא שכן. אנרגיות חיוביות יכולות לרפא את הגוף, מעצם זה שהן משחררות לחצים ומפחיתות מאיתנו תחושות שליליות אשר מקשות על הגוף והנפש ולמעשה, גורמות לנו נזק בריאותי מתמשך.

ניתן להשתמש בכלים שונים תוך כדי התהליך, החל מהעברת אנרגיות בתקשור ובאמצעים אחרים, שימוש בצמחי מרפא, תזונה, דיקור ועוד.

צריך לציין כל תהליך שמתייחס לאנרגיות ולריפוי באמצעות אנרגיות, חייב להתבצע על ידי אנשי מקצוע ולא כל אחד יכול לעשות זאת, אף על פי שיש רבים הסבורים שהם יכולים. התהליך איננו מורכב אך הוא דורש לא מעט תשומת לב. לכן חשוב שהוא יתבצע בסבלנות ובשיקול דעת.

 

More
articles