ריכוז היתרונות הבריאותיים של האסטרגולוס

Date

האסטרגולוס ידוע גם בשמו העברי – קדד קרומי, נחשב לאחד מצמחי המרפא הידועים והמוכרים ביותר ברפואה הסינית. מדובר על צמח מרפא מיוחד, בעל תכונות רבות שיכולות לסייע בריפוי הגוף ובחיזוק המערכת החיסונית. היתרונות הבריאותיים של האסטרגולוס כוללים בין היתר יכולת להילחם בחיידקים ובווירוסים שונים שחדרו לגוף, דבר שכמובן מסייע רבות למערכת החיסון. מעבר לכך, מדובר על צמח מרפא שמספק הגנה על הכבד מפני שלל הרעלים שאנו מכניסים לגופינו בתזונה היום – יומית שלנו, בשתייה שאנו שותים ואפילו באוויר שאנחנו נושמים. הצמח ידוע גם כמסייע בטיפול בדלקות כבד ומשפר מצבים שונים כגון אי ספיקת לב.

כל מה שחשוב לדעת לגבי היתרונות הבריאותיים של האסטרגולוס

כאמור, מדובר על צמח מרפא מיוחד במינו, אשר טומן בחובו לא מעט הפתעות (כפי שמציעה אצת DHAשיכולות לסייע לגוף שלנו. ידוע למשל כי צמחי מרפאהוא מסוגל לחזק את הטחול, לשפר את תפקוד מערכת העיכול ולסייע במקרים של מחלות ריאות שונות. ניתן למשל לשתות את שורש הצמח בתור חליטה, כאשר כ – 30 גרם יכולים להספיק לקנקן שלם שניתן לשתות לכול אורך היום. אופציה נוספת, היא להשתמש במיצוי נוזלי על בסיס אלכוהול (טינקטורה), במטרה להאריך את חיי המדף וליהנות מריכוז הרבה יותר גבוה. הצמח יכול לסייע רבות גם במקרים של שפעת, חולשה, התקררות וכדומה. זהו אחד הצמחים הבטוחים ביותר לשימוש, היות ולא ידועות שום תופעות לוואי שעלולות להתרחש כתוצאה מהשימוש בו. חשוב רק לדעת, שהצמח אינו מתאים לשימוש באנשים מושתלי איברים או מי שסובל מהשלבים האחרונים של מחלת הליים. נערכו מחקרים רבים לגבי השימוש של הצמח, והוכח כי מדובר על צמח שיכול לסייע בטיפול בחולי סרטן, חולים בעלי כשל של המערכת החיסונית ומחלות כרוניות נוספות. מדובר על צמח שמשתלב נפלא עם צמחי מרפא ותרופות אחרות, היות והוא מייצר אפקט סינרגטי שמגביר את השפעת הטיפול, ובכך מעניק למטופל את היכולת להתחזק ולהתאושש מהר יותר.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט יתרונות בריאותיים של האסטרגולוס, כולל הגנה על הכבד, הטחול, הריאות, מערכת החיסון ועוד. מדובר על צמח מרפא שמשתלב היטב עם רוב התרופות ומחזק את השפעתן.

More
articles