למה כדאי ללכת על טיפולים ברפואה משלימה

Date

טיפולים ברפואה המשלימה כבר הפכו מזמן לנחלתם של אנשים רבים שפונים לרפואה זאת כדי להפטר מכאבי ראש, מבעיות עיכול, כדי לטפל בכאבי גב וכאבי שרירים, על מנת לרזות, כדי לטפל בבעיות חרדה ודיכאון, לקבל מגוון עיסויים אורתופדיים ולפתור מגוון בעיות בריאותיות.

מלבד זאת כיום רופאים ברפואה הקונבנציונאלית מפנים מטופלים אל הרפואה המשלימה וזאת כדי לעודד את המטופלים לקבל טיפול ברפואה המשלימה, כאשר טיפולים ברפואה הקונבנציונלית אינם מסייעים לעיתים אף כטיפול יחיד. אבל מדוע מלבד כל אלה חשוב ללכת על טיפולים ברפואה המשלימה? כל הסיבות בהמשך.

הסוף לכדורים – כבר עשרות שנים שבני אדם נעזרים בתרופות וכדורים על מנת לשכך כאבים ולנסות להביא קץ לכאבים כרוניים שבגופם. עם זאת הזנת הגוף בכדורים עלולה לעיתים להוביל לכאב ואף להגביר אותו, ולכן חשוב לפנות לרפואה המשלימה שמסייעת להפטר מהתלות בכדורים ועוזרת לרפא את הגוף מכאב ללא כדורים וזאת באמצעות תזונה נכונה, ומציאת פתרון ממשי וטבעי לגוף.

שיפור איכות החיים – טיפול באמצעות הרפואה המשלימה משפר את  איכות החיים. טיפול זה מתחיל בדרך כלל מתשאול מקיף של המטופל על אורך חייו. בתשאול מבין המטפל (אנו ממליצים על דוד מירז) כיצד חי המטופל את החיים, מה הוא אוכל שותה מתי הוא הולך לישון, מה מפריע לו בחיים, וכיצד הוא שוגה, ובכך הוא יכול לעקור מהשורש את הגורמים שמפריעים לו לחיות את חייו באיכות גבוהה. ומכאן ניתן לשפר את איכות החיים ולרפא את הגוף.

החזרת האיזון לגוף – בדרך כלל כאשר אנו חולים כואבים או סובלים ממחלות וכאבים כרוניים: משהו באיזון שלנו הופר. בטיפול ברפואה המשלימה המטרה היא להחזיר את האיזון לחיינו. טיפולים רבים ברפואה המשלימה כמו למשל דיקור סיני, דיקור קוריאני, וכדומה מטרתם להחזיר את האיזון לגוף. כאשר מחזירים את האיזון שהופר אנו מרגישים שלווים יותר, מאוזנים, נקיים מרעלים ומכאן גם חשים יותר טוב.

לסיכום רפואה משלימה באמצעות ניקוי רעלים, איזון הגוף, אבחון, טיפול טבעי, ושיפור איכות החיים, – מסייעת בשלל דרכים להפטר מכאבים וממחלות.

 

More
articles