אלוורה – לא רק להרגעה

Date

לצמח האלוורה, כך מסתבר, תכונות בריאותיות רבות שיכולות לסייע בהתמודדות עם מגוון מצבים רפואיים, החל מעצירות, דרך דלקות שונות ועד לסרטן (חלילה). בקיץ 2018, צפויה חברת הרבלייף להוציא תרכיז משקה המבוסס על צמח האלוורה, דל קלוריות ומכיל רכיבים טבעיים. מעבר להפיכת המים לטעימים יותר, התרכיז יסייע לגופכם להשתמש בתכונותיו הטבעיות והמועילות של צמח האלוורה.

סכרת, ירידה במשקל, סיוע בעצירות ועוד

צמח האלוורה יכול לסייע לאזן את רמת הסוכר בדם ולכן לסייע גם למחלת הסכרת. תכונות בריאותיות חשובות נוספות שיש לצמח הן סיוע בפעולת המעיים (נגד עצירות, כאמור) ובנוסף, נמצא כי הצמח מכיל חומרי הזנה רבים, כגון ויטמינים, חומצות אמינו, מינרלים ועוד אשר מסייעים בניקוי פנימי של מערכת העיכול וטיהור. אגב, חומרי ההזנה הקיימים בצמח האלוורה מסייעים גם לירידה במשקל הודות לתכונותיהם המשפרות את ספיגת החומרים בדם ופירוק שומנים, סוכרים וחלבונים עודפים.

אלוורה מסייעת גם לעור הפנים ומחלות עור שונות

את תכונות ההרגעה של האלוורה אנו כבר מכירים, אולם מעבר להרגעת העור, צמח האלוורה מסייע גם לריפוי פצעים, הרגעת דלקות עור וכד'. בנוסף, צמח האלוורה עשיר בקולגן, אשר מעשיר את תאי העור ומסייע להגמשת עור הפנים, צלקות בגוף ועוד. חשוב לציין שאת התכונות המרפאות הללו ניתן להשיג גם על ידי שתיית מיץ אלוורה ולא רק על ידי מריחה של ג'ל אלוורה על העור

ועוד כמה תכונות בריאותיות

חשוב לדעת שמיץ אלוורה יכול לסייע בייצור אנזימים אנטיאוקסידנטים בגוף, אשר עוזרים בניקוי גידולים סרטניים. בנוסף, מיץ אלוורה יכול לסייע גם להרגעת הגוף לאחר הקרנות. צמח האלוורה באופן כללי יכול לעזור בטיפול בחיידק הסטרפטוקוקוס, מחלת דיפטריה, מחלת קדחת הנילוס ועוד. כבר השתכנעתם?

הכירו את תרכיז אלוורה של הרבלייף

תרכיז האלוורה מכיל בנוסף ל-40% מיץ עלי אלוורה, גם תמצית קמומיל שידועה גם היא ביתרונותיה הבריאותיים. התרכיז מתאים לשימוש יומיומי ויכול להוות תחליף מצוין לתרכיזים לא-בריאים אחרים. אז בקיצור, נצלו את תכונותיו המרפאות של צמח האלוורה, אשר היו ידועות כבר לעולם העתיק (המלכה קליאופטרה השתמשה בצמח לשמירת נעוריה ויופייה) ושלבו ביומכם מיץ טעים ובריא מבית הרבלייף!

More
articles