התזונה המומלצת לכלבי קינג צ'ארלס

Date

קינג צ'ארלס הינם כלבים שיש להקפיד על כמויות המזון שניתנות להם וזאת על מנת לשמור על מצבם הבריאותי. כמו כן יש לציין שלכלבים אלו ניתן להעניק מידי פעם מנות אוכל ביתיות אך מומלץ לרוב להאכיל אותם באוכל ייעודי. כמו כן יש להישמר מפני כל המאכלים המזיקים לכלבים הידועים.

האכלת גורי קינג צ'ארלס עד לגיל שישה חודשים

יש להאכיל את גורי הקינג צ'ארלס במזון ייעודי לגורים ולהאכילם פעמיים ביום. בהתחלה בכל ארוחה נעניק לכלבים כשליש כוס של מזון ולאט לאט ניתן לעלות עד לחצי כוס למנה. כמו כן כמות המזון יכולה להשתנות מגודל הגורים ומשקלם.

מזון ייעודי לכלבים לכלבי קינג צ'ארלס

את כלבי הקינג צ'ארלס יש להאכיל פעם או פעמיים ביום וזאת בהתאם להרגלי האכילה שלהם. המנה המומלצת לרוב לכלבים לו הינה כחצי כוס במידה ומדובר בפעמיים ביום וכוס מזון מלאה באם מדובר בפעם אחת. יש לציין שככל שהאוכל הינו איכותי יותר ונספג בצורה יותר טובה בגוף הכלב כך תוכלו לראות שהצואה הינה קטנה יותר. יש לבצע את ההתאמות בכמות המזון בהתאם ובמידה והנכם רואים שכמות הצואה גדולה ומתקרבת לגודל המזון שהכלב מקבל, יש לחשוב ולבדוק את נושא החלפת המזון של הכלב עד למציאת המזון המתאים לו ביותר.

למידע  נוסף וטיפים מיוחדים היכנסו לאתר https://www.kingcharles.co.il/.

בישול ארוחות ביתיות לכלבי קינג צ'ארלס

כלבי קינג צ'ארלס בשונה מכלבים אחרים מתאימים לקבלת אוכל ביתי איכותי. כלבים אלו יכולים ליהנות במידה רבה ממאכלי פירות וכמובן ככל הכלבים ממאכלי בשר. כאשר מאכילים באוכל ביתי חשוב להקפיד על שילוב של אוכל רטוב ויבש וכמובן להימנע ממתן בצל, שוקולד ומאכלים חריפים לכלב. יש לציין שארוחות ביתיות הינן גולת הכותרת מבחינת כלבי קינג צ'ארלס ומומלץ להעניק להם מאכלים מיוחדים אלו מפעם לפעם על מנת לשמח אותם.

הרגלי שתייה

כלבי קינג צ'ארלס ידועים בשתייה מרובה של מים. יש לתת להם מים כמה פעמים ביום וזאת בהתאם להרגלי השתייה ובבקשות שלהם. כמו כן כאשר מדובר בגורים יש להקפיד על הענקת המים בתדירות גבוהה.

More
articles